X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Проект "Особлива дитина"

Завантажити презентацію

Проект "Особлива дитина"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Департамент освіти Вінницької міської ради Міський методичний кабінет Особлива дитина Проект «Реалії та перспективи розвитку інклюзивної освіти в дошкільних навчальних закладах Вінниці. Діти з синдромом Дауна в дошкільному закладі загального розвитку»

Слайд 2

Автори проекту: завідуюча ДНЗ № 5 Онищук О.О., завідуюча ДНЗ № 17 Горова В.В. Керівники проекту: завідуюча ДНЗ № 5 Онищук О.О., завідуюча ДНЗ № 17 Горова В.В.

Слайд 3

МЕТА ПРОЕКТУ: забезпечення конституційних прав і державних гарантій дітям з синдромом Дауна; здійснення комплексної реабілітації дітей, які мають вади психофізичного розвитку; набуття дітьми з синдромом Дауна побутових та соціальних навичок; втілення міжнародної практики щодо збільшення кількості загальноосвітніх навчальних закладів з інклюзивним навчанням, готових до надання освітніх послуг дітям з особливими освітніми потребами. адаптація навчальних програм, програмового матеріалу, планів, методів та форм навчання до індивідуальних освітніх потреб дітей з синдромом Дауна.