X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
проект: «Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду!»

Завантажити презентацію

проект: «Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду!»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Де єднання, там завжди перемога! Сір Публілій, римський поет (1 ст. до н. е.). проект: «Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду!»

Слайд 2

громадськість Херсонської області недостатньо знайома із роботою третього сектора; низький рівень прозорості роботи органів влади, пасивність громадян; низька проінформованість населення про ОГС шкодить самим ОГС, бо ті не отримують достатньої підтримки від своїх потенційних клієнтів та від громади в цілому; різні ОГС, що працюють з різними вразливими групами, мають недостатньо налагоджені комунікації, слабкі механізми взаємодії для проведення акцій, правозахисних кампаній ; вразливі верстви населення та ОГС Херсонської області не мають постійно діючого публічного майданчика (особливо провінційні) для ведення відкритого діалогу з владою. ПРОБЛЕМИ ВЗАЄМОДІЇ:

Слайд 3

СПЕЦІАЛЬНА СТОРІНКА В ГАЗЕТІ «ВГОРУ» «ОБЄДНУЄМО ГРОМАДЯН – ПОСИЛЮЄМО ГРОМАДУ!» - 19; ЖУРНАЛІСТСЬКІ РОЗСЛІДУВАННЯ – 17 ПУБЛІКАЦІЙ, А ПО ВСІХ КАМПАНІЯХ - 31; РУБРИКА «ПРОШУ СЛОВА» - 9; КАМПАНІЇ ПРАВОЗАХИСТУ ТА ЕДВОКАСІ - 3; СТВОРЕННЯ ОКРЕМИХ РОЗДІЛІВ НА САЙАХ: http://www.vgoru.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8 http://www.uapravo.org/projectob_about.php ТА СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ http://www.facebook.com ЗАПЛАНОВАНО ТА ЗРОБЛЕНО:

Слайд 4

Кампанії правозахисту та едвокасі:

Слайд 5

Два роки селяни не могли домовитися з «Херсонобленерго» щоб провести світло до будівлі майбутнього дитсадка. Та після публікації «В Херсоноблэнерго не любят детей?» http://www.vgoru.org/modules.php?name=News&file=article&sid=10923 проблему вирішили. Через брак коштів на утримання дитсадка в місцевому бюджеті його відкриття запланували на кінець літа, гарячу для селян пору. Але чиновники з райадміністрації почали вимагали відкрити раніше запланованого терміну. Влада не зважала на думку місцевих жителів і відсутність фінансування. Люди знову звернулися в ЗМІ. Завдяки втручання громадськості, газет та телебачення Голопристаньска райадминістрація припинила тиск на Старозбур’ївчан. 1. ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКА В СТАРІЙ ЗБУР’ЇВЦІ

Слайд 6

ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ? (ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ, ОГС, ЗМІ) ЯКІ МЕХАНЗМИ СПІВПРАЦІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ? (ГРОМАДСЬКІ СЛУХАННЯ, КОЛИКТИВНІ ЗВЕРНЕННЯ, ОБ’ЄДНАННЯ З ПАРТНЕРСЬКИМИ ОГС, ЗВЕРНЕННЯ ДО ГАЗЕТИ ТА НА ТЕЛЕБАЧЕННЯ(ОПИЛЮДНЕННЯ ПРОБЛЕМИ), ПЕРЕГОВОРИ З ВЛАДОЮ) ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ? ДИТСАДОЧОК УРОЧИСТО ВІДКРИЮТЬ, ЯК І ПЛАНУВАЛИ В КІНЦІ СЕРПНЯ.

Слайд 7

Віталія Саса, голову Новософіївської сільської ради, звинувачують у вимаганні й отриманні хабара. Йому загрожує від п’яти до десяти років позбавлення волі (ч. 3 ст. 368 КК України). Начебто, голова дав дозвіл на вивіз піску з кра’єру, що офіційно не зареєстрований . Переважна більшість голів сільських громад Голопристанського району підтримують свого колегу, тому що переконанні, що проти Віталія Саса, чесної та порядної людини, яку підтримують майже всі мешканці 3-х сіл (Новософіївка, Петрівка, Калинівка), справу сфабриковано. Об’єднались депутати Новософіївскої та Добропільської сільрад Голопристанського району та громади сіл, що входять до вказаних сільрад (по три села до кожної). Крім того голови усіх сільрад Голопрсиатнського району вирішили підтримати свого колегу Віталія Саса й приходити на кожне судове засідання по справі. 2. ФАЛЬСИФІКАЦІЯ КРИМІНАЛЬНИХ СПРАВ ПРОТИ СІЛЬСЬКИХ ГОЛІВ

Слайд 8

ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ? (ДЕПУТАТИ, ОГС, ЗМІ, ГРОМАДЯНИ, ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ РАЙОННУ ТА ОБЛАСТІ) Так, голова Херсонської обласної ради Віктор Пелих висловив неприховане здивування з приводу того, що головними корупціонерами в області чомусь є голови сільських рад. Віктор Григорович зауважив: “До кожного конкретного випадку треба підходити виважено у відповідності до закону та обов'язково враховувати думку громади, адже люди щодня бачать чим в дійсності займаються голови сільрад”. ЯКІ МЕХАНЗМИ СПІВПРАЦІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ? (СПІЛЬНІ ВИЇЗДИ НА СУДОВІ ЗАСІДАННЯ, КОЛИКТИВНІ ЗВЕРНЕННЯ, ОБ’ЄДНАННЯ З ПАРТНЕРСЬКИМИ ОГС, ЗВЕРНЕННЯ ДО ГАЗЕТИ (ОПИЛЮДНЕННЯ ПРОБЛЕМИ), ПЕРЕГОВОРИ З ВЛАДОЮ, ) ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ? Зараз співпраця продовжується: направлено запити до правоохоронних органів щодо незаконного видобутку піску, та фабрикації кримінальної справи відносно голови Новософієвської сільради. Кампанія триває.

Слайд 9

Сусіди Анатолія Москальова зателефонували в громадську приймальню, повідомивши, що він помирає перед дверима свого колишнього житла. Наші волонтери врятували чоловіка від гіпертонічної кризи та інфаркту. Невідомі особи забрали в нього документи та вигнали з дому. Де поділися родичі чоловік не знає, хоча формально всі члени родини залишилися зареєстрованими в квартирі. 3. РЯТУЄМО ЖИТТЯ ЛЮДИНІ!

Слайд 10

ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ? (ОГС, ЗМІ, ГРОМАДЯНИ, ЛІКАРІ, ПРАВООХОРОННІ ОРГАНИ, ОРГАНИ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ) ЯКІ МЕХАНЗМИ СПІВПРАЦІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ? (СПІВПРАЦЯ З ГРОМАДСЬКОЮ ПРИЙМАЛЬНЕЮ, СПІВПРАЦЯ З ХОСПісом, ЗВЕРНЕННЯ ДО ГАЗЕТИ (ОПИЛЮДНЕННЯ ПРОБЛЕМИ), ПЕРЕГОВОРИ З ВЛАДОЮ, ЗАПИТИ, КЛОПОТАННЯ). ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ? Завдяки зусиллям небайдужих людей, чиновників та лікарів хворого влаштовано на лікування, відновлено паспорт, оформляється пенсія з інвалідності, вирішується питання про поселення його в будинок-інтернат для літніх людей та інвалідів. Міліцією за фактом шахрайства порушено кримінальну справу, встановлюються причини втрати житла.

Слайд 11

В жовтні 2011 року керівництво «Укрзалізниці» вирішило «оптимізувати графік та скоротити експлуатаційні витрати», скасувавши важливі для херсонців потяги. До рубрики проекту «Прошу слова» надійшли звернення від читачів з проханням не допустити відміни потягів. За ініціативи членів громадської ради при Херсонській облдержадміністрації, до складу якої входить 45 представників різних громадських організацій, благодійних фондів та профспілок, розгорнулася кампанія проти скасування руху ряду поїздів по станції Херсон. Рада ініціювала збір підписів під зверненням до очільників "Укрзалізниці", а газета звернулася до громадян з проханням направити лист з вимогою зберегти потяги http://www.vgoru.org/modules.php?name=News&file=article&sid=11125 РУБРИКА «ПРОШУ СЛОВА»

Слайд 12

ХТО ПРИЙМАВ УЧАСТЬ? (ОРГАНИ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ЧЛЕНИ ГРОМАДСЬКОЇ РАДИ ПРИ ХЕРСОНСЬКІЙ ОБЛДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ, ПРОФСПІЛКИ, ОГС) ЯКІ МЕХАНЗМИ СПІВПРАЦІ ВИКОРИСТОВУВАЛИСЯ? (ПЕТИЦІЇ, КОЛИКТИВНІ ЗВЕРНЕННЯ, ПУБЛІКАЦІЇ В СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ, ОБ’ЄДНАННЯ З ПАРТНЕРСЬКИМИ ОГС, ПЕРЕГОВОРИ З ВЛАДОЮ, ІНФОРМАЦІЙНІ ЗАПИТИ, ЗАЛУЧЕННЯ ГРОМАДСЬКОСТІ ДО АКТИВНИХ ДІЙ ЧЕРЕЗ ЗМІ (НАДАНО ЗРАЗОК ЗВЕРНЕННЯ)). ЯКИЙ РЕЗУЛЬТАТ? В результаті разом вийшло відстояти два пасажирських потяга за напрямками: Херсон - Харків та Херсон - Керч.

Слайд 13

Якщо ви хочете побудувати корабель, не закликайте ваших людей піти в ліс та нарубати колод, розпиляти їх та скріпити між собою. Краще навчіть їх марити морем. [Антуан де Сент-Екзюпері] ПИТАННЯ ДО ОБГОВОРЕННЯ

Слайд 14

ДЯКУЮ ЗА УВАГУ!!! Презентацію підготувала Анна Мартинюк, юрист Херсонського обласного Фонду милосердя та здоров'я

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне