X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
проект: «Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду!»

Завантажити презентацію

проект: «Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду!»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Де єднання, там завжди перемога! Сір Публілій, римський поет (1 ст. до н. е.). проект: «Об'єднуємо громадян – посилюємо громаду!»

Слайд 2

громадськість Херсонської області недостатньо знайома із роботою третього сектора; низький рівень прозорості роботи органів влади, пасивність громадян; низька проінформованість населення про ОГС шкодить самим ОГС, бо ті не отримують достатньої підтримки від своїх потенційних клієнтів та від громади в цілому; різні ОГС, що працюють з різними вразливими групами, мають недостатньо налагоджені комунікації, слабкі механізми взаємодії для проведення акцій, правозахисних кампаній ; вразливі верстви населення та ОГС Херсонської області не мають постійно діючого публічного майданчика (особливо провінційні) для ведення відкритого діалогу з владою. ПРОБЛЕМИ ВЗАЄМОДІЇ:

Слайд 3

СПЕЦІАЛЬНА СТОРІНКА В ГАЗЕТІ «ВГОРУ» «ОБЄДНУЄМО ГРОМАДЯН – ПОСИЛЮЄМО ГРОМАДУ!» - 19; ЖУРНАЛІСТСЬКІ РОЗСЛІДУВАННЯ – 17 ПУБЛІКАЦІЙ, А ПО ВСІХ КАМПАНІЯХ - 31; РУБРИКА «ПРОШУ СЛОВА» - 9; КАМПАНІЇ ПРАВОЗАХИСТУ ТА ЕДВОКАСІ - 3; СТВОРЕННЯ ОКРЕМИХ РОЗДІЛІВ НА САЙАХ: http://www.vgoru.org/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=8 http://www.uapravo.org/projectob_about.php ТА СОЦІАЛЬНІЙ МЕРЕЖІ http://www.facebook.com ЗАПЛАНОВАНО ТА ЗРОБЛЕНО:

Слайд 4

Кампанії правозахисту та едвокасі:

Слайд 5

Два роки селяни не могли домовитися з «Херсонобленерго» щоб провести світло до будівлі майбутнього дитсадка. Та після публікації «В Херсоноблэнерго не любят детей?» http://www.vgoru.org/modules.php?name=News&file=article&sid=10923 проблему вирішили. Через брак коштів на утримання дитсадка в місцевому бюджеті його відкриття запланували на кінець літа, гарячу для селян пору. Але чиновники з райадміністрації почали вимагали відкрити раніше запланованого терміну. Влада не зважала на думку місцевих жителів і відсутність фінансування. Люди знову звернулися в ЗМІ. Завдяки втручання громадськості, газет та телебачення Голопристаньска райадминістрація припинила тиск на Старозбур’ївчан. 1. ВІДКРИТТЯ ДИТЯЧОГО САДОЧКА В СТАРІЙ ЗБУР’ЇВЦІ