X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Проблема миру і роззброєння"

Завантажити презентацію

"Проблема миру і роззброєння"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Учня 10-А класу ЗОШ №25 м. Луцька Матвійчука Романа Презентація на тему: “Проблема миру і роззброєння”

Слайд 2

зміст Мир і роззброєння – загальні поняття. Причини виникнення проблеми миру. Суть проблеми миру. Шляхи розв’язання проблеми миру. Проблема контролю над роззброєнням. Постачальники зброї. Проблема збереження миру та роззброєння. Проблема необхідності збереження миру. Заключення.

Слайд 3

Мир і роззброєння – загальні поняття РОЗЗБРОЄННЯ — принцип міжнародного права, встановлений у Статуті ООН як обов'язок держав — членів Організації співробітничати між собою у сфері міжнародних відносин та регулювання озброєнь з метою сприяння досягненню і підтриманню міжнародного миру та безпеки з найменшим відтягненням світ, людських і економічних ресурсів для справи озброєння.  Мир – Мир на землі — це затишок і тиша, Це сміх дитячий і душі політ, Коли поет чарівні вірші пише Про незвичайний, дивовижний світ. Мир на землі — це росяні світанки, Краса і творчість, пісня у гаях. Мир на землі — це вечори і ранки Із радістю і щастям у серцях. Мир на землі — це дім і мама, й тато, Й любові стільки — просто через край! Це та земля, де щастя є багато І в кожній хаті — хліба коровай. Це та земля, де сміх і пісня лине, А діти йдуть до школи знов і знов. Й ніколи у боях ніхто не гине, Бо там господар — щастя і любов.

Слайд 4

Причини виникнення проблеми миру Проблема збереження миру на Землі - найважливіша, оскільки під час виникнення глобального військового конфлікту в світі, нашпигованому ядерною зброєю та ядерними технологіями, всі інші проблеми втрачають сенс. Неможливість обмеженого впливу ядерного інциденту на довкілля яскраво проде монструвала катастрофа на Чорнобильській АЕС. Жорстока реальність полягає в тому, що ніколи ще в історії людства не накопичувалася така кількість смертоносної зброї, її досить, щоб кілька разів знищити все живе на Землі, або й саму планету. Особливо велику небезпеку становлять арсенали ядерної зброї. На сьогодні ядер-зброя зосереджена в 5 державах світу (постійних членів Ради Безпеки ООН -США, Росії, Великобританії, Франції, Китаю).

Слайд 5

Суть проблеми миру На жаль, на планеті все ще зберігаються точки потенційних міжнародних або міжнаціональних конфліктів.  Війна — це збройна боротьба між державами або соціальними, етнічними та іншими спільнотами; у переносному ро зумінні слова — крайня ступінь політичної боротьби, ворожих відносин між певними політичними силами. Учені підрахували, що за більш як чотири тисячоліття відомої нам історії лише близько трьохсот років були абсолютно мирними. Війни на планеті забрали вже по над 4 млрд людських життів. Кількість загиблих різко зростала з розвитком засобів знищення людей та розширенням масштабів військових дій.