X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
презентаціяа

Завантажити презентацію

презентаціяа

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Використанння мультимедійних технологій

Слайд 2

мультимедійні технології

Слайд 3

мультимедійні технології Поштар приніс листа Матеріал: індивідуальні конверти, в кожному з яких лежить по дві чи три картинки з предметними малюнками. Назви малюнків повинні складатися з двох чи трьох складів. Всі діти отримують конверти з картинками, уважно розглядають зображені на них предмети і за завданням вчителя відбирають ті, назви яких складаються з двох складів, потім ті, назви яких складаються з трьох складів. Відповідають діти по черзі. Відповіді висвічуються на екрані.

Слайд 4

мультимедійні технології Знайди "смачне" слово Вчитель пропонує дітям вибрати солодощі, назви яких складаються з двох чи трьох складів. Діти з однієї команди повинні назвати слова з двох складів, з другої - з трьох. Після аналізу роботи учнів вчитель підводить підсумок, чому не всі солодощі названі ( назви деяких солодощів мають меншу або більшу кількість складів ).

Слайд 5

мультимедійні технології Нагодуй тваринку Матеріал: картинки із зображенням тварин. Спочатку вчитель допомагає дітям згадати, яка тварина чим живиться. Потім пропонує назвати тільки ті слова, в яких є дві голосних букви, що означають їжу, і сказати, якій тварині можна це дати.

Слайд 6

мультимедійні технології Допоможи Незнайкові Матеріал: картки, на яких зображено звукові моделі слів. Вчитель каже дітям, що Незнайко засумував, він забув назви птахів і просить йому допомогти. Потрібно підібрати такі слова, які відповідають звуковій моделі.

Слайд 7

мультимедійні технології Підбери лялькам одяг Матеріал: дві ляльки. Вчитель пропонує дітям підібрати імена лялькам: у імені однієї ляльки наголос має падати на перший склад, другої на другий. Потім діти повинні вибрати одяг для ляльок: для Тані - речі, в назвах яких є тверді приголосні звуки, для Марини - речі, в назвах яких є м'які приголосні звуки. Учні оцінюють правильність відповідей. В кінці вчитель звертає увагу на те, що не всі речі підійшли лялькам, з'ясовує чому.