X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Правий сектор

Завантажити презентацію

Правий сектор

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Правий сектор Презентацію підготувала Іванка Шидловська

Слайд 2

Інформація про: Лідер Правого сектору Добровольчий український корпус Цілі організації Хто воює в ДУК та в батальйонах Правого сектору Втрати ДУК Що для мене означає Правий сектор Ті кому зараз не солодко Герої котрих не можна забувати Добровольці Божої Чоти Кінець

Слайд 3

Правий сектор це - Політична партія та громадська націоналістична організація. Виникла як громадський рух, що об'єднав активістів українських радикальних організацій здебільшого націоналістичних. Сформувався наприкінці листопада 2013 року під час зародження Євромайдану. Причиною виникнення громадського руху стало відмінне від опозиційних лідерів бачення мети Євромайдану, зокрема Правий сектор виступає за усунення «режиму внутрішньої окупації» та звершення української національної революції.

Слайд 4

Лідер Правого Сектору Ярош Дмитро Анатолійович, народився 1971року в місті Дніродзержинськ (Дніпропетровська область)-український громадсько-політичний діяч, лідер політичної партії »Правий Сектор». Народний депутат України 8-го скликання.

Слайд 5

ДУК У липні 2014 року Правим сектором було ініційовано створення добровольчого воєнізованого формування з метою захисту територіальної цілісності та національної незалежності України. Добровольчий український корпус (ДУК) наразі не є офіційним підрозділом силових відомств та використовує трофейну зброю, здобуту в зоні проведення АТО.

Слайд 6

Цілі Правого сектору Дмитро Ярош,лідер організації запевняє,що поки що головною ціллю Правого сектору є перемога у цій безглуздій війні,а що буде далі,буде видно. Але Дмитро,ясно дає зрозуміти що Україну не віддадуть,Крим повернуть. Взагалі Правий сектор дуже дружній,я б сказала що там зібрались однодумці і стали братами по зброї. Там не має генералів,чи чогось подібного усі звертаються один до одного по позивному,наприклад: . - Друже, “Чорний”. У Яроша позивний “Яструб" і кажуть не дарма,бо він людина дуже мудра і знає що робить. Взагалі усі поважають свого лідера. Коли Дмитра було поранено,то всі хвилювались,а зараз часто провідують командира.

Слайд 7

В ДУК брали усіх охочих,добре готували їх на полігонах по “натівським”стандартам і зараз вони на передовій захищають нашу державу

Слайд 8

Про втрати добровольчого корпусу Правий сектор порівняно з зоною АТО поніс мінімальні втрати,але ці герої які померли за нашу державу залишаться у наших серцях назавжди.

Слайд 9

Що для мене означає “Правий Сектор” ? Для мене Правий сектор,це не просто добровольча організація,для мене це люди які не байдужі до подальшої долі України. І я безмежно вдячна їм за те що вони захищають нашу землю,нашу Україну.

Слайд 10

Комбати які зараз, зі своїми батальйонами боронять нашу неньку

Слайд 11

Давайте не будемо забувати героїв які загинули за незалежність України та наше майбутнє! Слава Україні!

Слайд 12

“Добровольці божої чоти”

Слайд 13

Слава Україні!

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне