X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Порядок надання відпусток

Завантажити презентацію

Порядок надання відпусток

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Порядок надання відпусток Закон України “Про відпустки”

Слайд 2

Види відпусток Щорічні відпустки: основна відпустка (ст. 6) додаткова відпустка за роботу із шкідливими та важкими умовами праці (ст. 7) Додаткові відпустки у зв язку з навчанням: (ст. 13,14 і 15) Творча відпустка (ст.16) Соціальні відпустки: відпустка у зв язку з вагітністю та пологами (ст. 17) відпустка для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку (ст. 18) додаткова відпустка працівникам, які мають дітей (ст. 19) Відпустка без збереження заробітної плати (ст. 25, 26)

Слайд 3

Щорічна відпустка та її тривалість Надається працівникам тривалістю не менш як 24 календарні дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору. Керівним та педагогічним працівникам навчальних закладів освіти надається основна щорічна відпустка тривалістю 56 календарних днів. Інвалідам І і ІІ груп надається щорічна відпустка тривалістю 30 календарних днів, а інвалідам ІІІ групи – 26 календарних днів. Особам віком до 18 років надається щорічна основна відпустка тривалістю 31 календарний день.

Слайд 4

Щорічні додаткові відпустки За роботу із шкідливими і важкими умовами праці (ст. 7) За особливий характер праці та її тривалість (ст. 8)

Слайд 5

Щорічні відпустки, які надаються за бажанням працівника в зручний для нього час Особам віком до вісімнадцяти років Інвалідам Жінкам перед відпусткою у зв язку з вагітністю та пологами або після неї Жінкам, які мають двох в більше дітей віком до 15 років або дитину-інваліда Одинокій матері (батьку), які виховують дитину без батька (матері); опікунам, піклувальникам або іншим самотнім особам, які фактично виховують одного або більше дітей віком до 15 років за відсутності батьків Дружинам (чоловікам) військовослужбовців Ветеранам праці та особам, які мають особливі трудові заслуги перед Батьківщиною Ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, а також особам, на яких поширюється чинність Закону України “Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту” Батькам-вихователям дитячих будинків сімейного типу В інших випадках, передбачених законодавством, колективним або трудовим договором