X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Підготовка публічних виступів

Завантажити презентацію

Підготовка публічних виступів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Навчальний елемент Підготовка публічних виступів Назва: Секретар - друкарка Професія: 4115--1UA003 Код:

Слайд 2

Цілі: після вивчення цього навчального елементу, Ви зможете:   допомогти керівнику підприємства в організації, складанні і підготовці виступу, промови.

Слайд 3

1. Ви повинні знати, що в функції секретаря входить допомога керівнику в організації, складанні і підготовці виступів, промов. При підготовці виступу вирішуйте наступні питання: 2. Визначіть разом з керівником предмет і метод виступу. 3. Виясніть тривалість промови. 4. Уточніть, чи буде відведено час для відповідей на питання слухачів, чи входить він в загальний час виступу. Плануйте промову так, щоб вкластися в регламент.

Слайд 4

5. Визначте, що чекає від виступу аудиторія, і що бажано їй довести завдяки промові. 6. Визначте основні питання, на які треба звернути увагу слухачів. 7. Виясніть, хто буде слухачами, степінь їх компетентності, зацікавленості, розуміння, досвіду, інформованості про предмет виступу. 8. Визначте, наскільки детальною повинна бути промова. Запам’ятайте, не має нічого гіршого за промову, під час якої лектор доходить до рівня аудиторії, або говорить щось, що виходить за рамки її розуміння.

Слайд 5

9. Підбирайте матеріал для виступу, досліджуйте його, перевіряйте точність інформації, особливо точність цифр, цитат, дат, імен та їх правильну вимову. При потребі зверніться за консультаціями до спеціалістів і першоджерел. 10. Побудуйте думки в логічній послідовності і систематизуйте матеріал так, щоб він групувався навколо основних моментів промови. Систематизуйте всі факти. 11. Суворо притримуйтесь теми виступу. Промова повинна бути як найкоротша.