X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ПАТ Хлібозавод «Салтівський»

Завантажити презентацію

ПАТ Хлібозавод «Салтівський»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ПАТ Хлібозавод «Салтівський» Розробила практикантка ТОВ «Лат» Додаток 4

Слайд 2

ПАТ Хлібозавод «Салтівський» ПАТ Хлібозавод «Салтівський» - це одне з найбільших спеціалізованих підприємств по виробництву хлібобулочних, кондитерських та бараночних виробів в Харкові та Харківській області.

Слайд 3

Історія підприємства Підприємство засновано в 2001 році на базі хлібозаводу № 11, який був уведений в дію в 1995 році як спеціалізоване підприємство по виробництву хліба та хлібобулочних виробів із пшеничного борошна. В 2003 році до складу ПАТ Хлібозавод «Салтівський» увійшов хлібозавод № 3, який був заснований в 1932 році і спеціалізується по виробництву житніх сортів.

Слайд 4

Історія підприємства В 2006 році до складу ПАТ Хлібозавод «Салтівський» увійшов цех №8, який спеціалізується на виробництві кондитерських та бараночних виробів. На сьогодні нараховується більше 260 павільйонів та магазинів, що розміщуються у всіх районах міста. Більша частина торгових точок працює в цілодобовому режимі.

Слайд 5

Структура підприємства Структура підприємства включає основні виробничі цехи, допоміжні цехи та підрозділи: електроцех; механічна майстерня; транспортний цех; відділ контрольно-вимірювальних приладів та автоматики;