X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Особливості побудови українського народного костюма"

Завантажити презентацію

"Особливості побудови українського народного костюма"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Особливості побудови українського народного костюма На Волині

Слайд 2

Чоловік з Волині. Сорочка вишита на манишці, комірі-стійці і на манжетах; підперезена вузьким червоним поясом, зав'язаним з лівого боку; штани з чорного домотканого полотна; шапка-гамерка з вовни; свита з домотканого сукна, поширена ,,рясами"; чорні чоботи.

Слайд 3

Вишивка на сорочці Хрестиковий узор для манишки чоловічої сорочки червоними й чорними нитками. Вузький узор на стоячок і манжети.

Слайд 4

Молодиця з Волині. Сорочка вишита хрестиками на уставці, стоячому або виложистому комірі й манжетах; вовняна спідниця літник”, виткана у поздовжні смужки; фартушок у поперечні смужки; «Уікуцина» з брунатного домотканого сукна, прикрашена вишиттям; намітка з тонкого білого полотна з витканим узором; поверх куцини низка синього намиста; Личаки з волоками.

Слайд 5

Вишивка на рукавах Узор на рукави жіночої сорочки, вишитий хрестиками червоними й чорними нитками. Від уставки йдуть вишиті смуги до кінця рукава. Вузькі узори на комір і манжети.

Слайд 6

Жіноче вбрання