X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Основні інформаційні джерела. Технологія пошуку інформації засобами Інтернету"

Завантажити презентацію

"Основні інформаційні джерела. Технологія пошуку інформації засобами Інтернету"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Основні інформаційні джерела. Технологія пошуку інформації засобами Інтернету

Слайд 2

Отже,  розглянемо  інформацію  як  провідний  ресурс  проекту, відповідні джерела інформації та засоби і прийоми її пошуку. Усе інформаційне середовище поділяється на три типи джерел інформації: • засоби масової інформації; • людина; •  предметно-речове середовище.

Слайд 3

Засоби масової інформації (ЗМІ) ЗМІ — преса (газети, журнали, книги), радіо, телебачення, інтернет, кінематограф, звукозаписи та відеозаписи, відеотекст, телетекст, рекламні щити та панелі, домашні відеоцентри, що поєднують телевізійні, телефонні, комп'ютерні та інші лінії зв'язку.

Слайд 4

Преса — друковані засоби масової інформації (періодичні друковані видання), які виходять під постійною назвою, з періодичністю один і більше номерів (випусків) протягом року. Під пресою розуміють газети, журнали, альманахи, збірки, бюлетені, рідше книги, листівки, що мають визначений тираж. 

Слайд 5

Телебачення – загальний термін, що охоплює всі аспекти технології та практичної діяльності, пов’язаних з передачею зображень із звуковим супроводом на далекі віддалі. Телебачення є потужним засобом комунікації,засобом масової інформації. Водночас, у вужчому сенсі під телебаченням розуміють галузь техніки і відповідної технічної науки. Телебачення було винайдене в 20-их роках 20 століття і відтоді поступово стало звичним в оселях людей та в різних областях діяльності, служачи для передачі інформації, розваг, реклами, моніторингу.

Слайд 6

Радіо – область науки й техніки, пов'язана з передаванням на відстань електромаг