X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Орнамент та види орнаментів

Завантажити презентацію

Орнамент та види орнаментів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація складена вчителем трудового навчання Гадяцької спеціалізованої школи I-III ступенів №4 Цьот Іриною Петрівною

Слайд 2

Вічна пісня барв і кольорів, Неповторна музика натхнення, Шепіт трав і шелест яворів І дзвінкі турботи сьогодення. Дух народу в колір заплете, Проросте і піснею і цвітом. І над світом, гляньте, і над світом Українська вишивка цвіте!

Слайд 3

Що таке вишивка? - Яка різниця між словами «вишивання» та «вишивка»? - Яка різниця між швом та стібком? - Які шви зображені на рисунках ?

Слайд 4

Тема уроку: «Орнамент та види орнаментів». Ви повинні знати: - поняття «орнамент», «рапорт»; - види орнаментів; - правила створення композиції; - символіку окремих мотивів у вишивці. Ви повинні уміти: - створювати орнаменти та композицію для вишивання.

Слайд 5

Орнамент – це декоративна прикраса, яка складається з елементів, що ритмічно повторюються. Частина художніх елементів, які ритмічно повторюються по всій довжині і ширині орнаменту, називають рапортом.

Слайд 6

Види орнаментів: геометричний – складається з поєднання у кольорі геометричних елементів, як