X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЙ

Завантажити презентацію

ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЙ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

ТЕМА 4. ОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КОМЕРЦІАЛІЗАЦІЇ ТЕХНОЛОГІЙ 1. Прийняття рішення про комерціалізацію технологій. 2. Етапи передачі технологій. 3. Особливості основних видів угод про трансфер технологій.

Слайд 2

Прийняття рішення про комерціалізацію технології Необхідна умова: загальний обсяг ринку на продукцію або технологію повинен у 100 разів перевищувати витрати на виготовлення нової продукції. Достатні умови: наявність виняткового права на виробництво; перевірка патентного рівня та унікальності цього виняткового права; виявлення можливості подальшого вдосконалення ОІВ; низька собівартість виробництва; наявність вільної ніші на ринку; можливість застосування спеціального обладнання; відповідність стандартам; бренд стратегічного партнера.

Слайд 3

Етапи передачі технологій 1. Ідентифікація правоволодільців. 1.1. Службові правовідносини 1.2. Об’єкти інтелектуальної власності, створені за кошти державного бюджету 2. Дослідження ринку

Слайд 4

Етапи передачі технологій 3. Вибір способу передачі технологій. 3.1. Створення венчурного підприємства 3.2. Придбання компанії 3.3. Створення спільного підприємства 3.4. Ліцензування 3.5. Стратегічний альянс 3.6. Продаж 3.7. Надання технічного сприяння і будівництво підприємства „під ключ”.

Слайд 5

Етапи передачі технологій 4. Розробка ліцензійної стратегії. 4.1. Для національного ринку 4.2. Для зарубіжного ринку 5. Оцінка вартості прав на технологію. 6. Пошук і оцінка покупця технології 7. Маркетинг технологій. 8. Проведення переговорів.

Слайд 6

Етапи передачі технологій 9. Підписання угоди про збереження конфіденційності. 10. Підготовка договору про передачу технологій 10.1. Врахування особливостей регулювання передачі технологій в інших країнах. 10.2. Основні умови угод 11. Облік нематеріальних активів

Слайд 7

Основні типи договорів на передачу технологій договір про передачу прав на об’єкти інтелектуальної власності; ліцензії на використання винаходів, корисних моделей, промислових зразків, торговельних марок, сортів рослин; договір на передачу ноу-хау; договір технічного сприяння; договір про збереження конфіденційності; опціонні угоди; договір про поставку обладнання; договір про поставку матеріалів і комплектуючих; інвестиційні договори; договір про створення спільного підприємства; договір про будівництво підприємства „під ключ”; договори дистрибуції, агентські угоди.

Слайд 8

Ліцензійний договір угода, відповідно до якої власник патенту (ліцензіар) видає своєму контрагенту (ліцензіату) дозвіл (ліцензію) у визначених межах використовувати свої патентні права, причому в цих межах патент в однаковій мірі захищає операції як патентовласника, так і покупця ліцензії.

Слайд 9

Класифікація ліцензійних договорів

Слайд 10

Договір про конфіденційність передує передачі інформації, яка вважається комерційною таємницею, дозволяє передачу визначеної інформації і включає зобов’язання сторін щодо збереження її в таємниці.

Слайд 11

Опціонний договір укладається у випадку, коли ознайомлення партнера з інформацією або зразками, переданими йому на умовах договору про конфіденційність, виявилося недостатнім для прийняття остаточного рішення про придбання технології.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне