X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Організація корекційно-розвивальної роботи у ДНЗ №1 «ОЛІМПІЄЦЬ»

Завантажити презентацію

Організація корекційно-розвивальної роботи у ДНЗ №1 «ОЛІМПІЄЦЬ»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Організація корекційно-розвивальної роботи у ДНЗ №1 «ОЛІМПІЄЦЬ»

Слайд 2

Чому слід звернутися до логопеда ? Багато дітей в силу свого віку ще не знають, наскільки важливо для них навчитися правильно говорити, але батьки повинні розуміти, що навіть найменше порушення звуковимови може негативно вплинути на подальший розвиток дитини. Чому?

Слайд 3

По-перше, В багатьох дітей у зв'язку з недоліками мовлення виникають психологічні проблеми – дитина соромиться свого мовлення, намагається менше говорити – і, як наслідок, вона стає більш замкнутою, нетовариською.

Слайд 4

По-друге, порушення звуковимови в дошкільному віці є першою сходинкою до проблем в навчанні читання і письма в школі (виникають, так звані, дислексія - порушення читання та дисграфія – порушення письма).

Слайд 5

По-третє, І, нарешті, по-третє, мовлення – це один з найголовніших засобів пізнання світу, а тому погано розвинене мовлення буде перешкоджати повноцінному розвитку особистості.

Слайд 6

Порушення мовлення — це відхилення від мовленнєвої норми, прийнятої в мовному середовищі, що частково або повністю перешкоджають мовленнєвому спілкуванню, обмежують можливості пізнавального розвитку та соціокультурної адаптації.