X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Оптичні прилади

Завантажити презентацію

Оптичні прилади

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Миколаївська загальноосвітня школа № 64 Око - оптичний прилад Учні 7-А класу Вчитель : Башмакова А.В.

Слайд 2

Око людини Око людини – зоровий аналізатор, 95% інформації про навколишній світ ми отримуємо через очі. Сучасна людина цілий день працює з близькорозсташованими об’єктами: дивиться на екран комп’ютера, читає. На очі йде велике навантаження, в результаті чого багато людей мають дефекти зору. Кожен повинен знати як влаштоване око, які його функції.

Слайд 3

Особливості ока Око являє собою оптичну систему. Це кулясте тіло діаметром 25 мм і масою 8 г. Оптична сила ока при розслабленому очному м’язі становить 59 дптр, при максимальній напрузі м’яза – 70 дптр. Здатність ока пристосовуватися до різної яскравості предметів, що спстерігаються називається адаптацією. Здатність кришталика змінювати свою кривизну в разі зміни відстані до предмета, який розглядаємо, називається акомодацією.

Слайд 4

Будова ока

Слайд 5

Зображення Він фокусує промені на сітчатці, завдяки чому виникає дійсне, зменшене, перевернене зображення предметів, які мозок коректує в пряме. Промені фокусуються на сітчатці, на задній стінці ока. Око, як оптична система,включає в себе роговицю, хрусталик, склисте тіло.Основна роль в створенні зображення належить хрусталику.

Слайд 6

Вади зору Короткозорість - це вада зору, у разі якої фокус оптичної системи ока в спокійному стані розташований перед сітківкою. Короткозорість коригується носінням окулярів із розсіювальними лінзами.

Слайд 7

Вади зору Далекозорість – це вада зору, у разі якої фокус оптичної системи ока в спокійному стані розташований за сітківкою. Далекозорість коригується носінням окулярів зі збиральними лінзами.

Слайд 8

Око бджоли Бджола чітко розрізняє форму, розміри й швидкість об’єкта, що промайнув поблизу неї. Око бджоли сприймає ультрафіолетове випромінювання. Бджола відрізняє площину поляризації світла, що розсіяне в небі, і це дає їй змогу орієнтуватися в просторі.

Слайд 9

Цікаво Око жаби обирає лише ту інформацію, яка становить інтерес. Курка дивиться на світ лише одним оком. Кальмари бачать інфрачервоне випромінювання. Карасі бачать те, що відбувається над водою.

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне