X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Опис досвіду роботи

Завантажити презентацію

Опис досвіду роботи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Опис досвіду роботи Літовчук Надія Мирославівна Вчитель математики Вища категорія Ладижинська ЗОШ І – ІІІ ст. №2

Слайд 2

Мої педагогічні ідеї: Спочатку ідея, потім діло; Не боятися складного і не починати з легкого; Воля, бажання, майстерність – головні умови досягнення мети; Мати почуття власної гідності; Думати тільки про добре; Такт, витримка, терпіння – головні умови спілкування; Самокритичність; Бути постійно діяльною; Робити висновки з успіхів і невдач.

Слайд 3

Проблемне питання, над яким працюю: Формування творчої особистості на уроках математики шляхом впровадження елементів сучасних педагогічних технологій. Використання методів та прийомів інтерактивного навчання на уроках узагальнення та систематизації знань. Три аспекти розв'язання проблеми: розвиток логічного, творчого мислення; розвиток чіткого математичного мовлення; розвиток обчислювальних навичок учнів.

Слайд 4

На уроках практикую інтерактивні технології: Акваріум Зовнішнє коло Незакінчене речення Мікрофон Робота в групах Дидактичні ігри

Слайд 5

Розвиваюча мета уроку: розвиток кмітливості, логічного мислення, розширення математичного словника (термінологічного, символьного).