X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Окремі права медичних працівників в Україні

Завантажити презентацію

Окремі права медичних працівників в Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Окремі права медичних працівників в Україні Глуховский В.В. директор Южного Украинского центра по правам граждан в здравоохранении, эксперт Министерства здравоохранения Украины, кандидат мед. наук.

Слайд 2

Окремі права медичних працівників в Україні право на належні умови праці медичних працівників право на заняття медичною і фармацевтичною діяльністю відповідно до спеціальності та кваліфікації право на підвищення кваліфікації, перепідготовку не рідше одного разу на п’ять років у відповідних закладах та установах право на передачу інформації про пацієнта

Слайд 3

Право на належні умови праці медичних працівників

Слайд 4

Право на заняття медичною і фармацевтичною діяльністю відповідно до спеціальності та кваліфікації

Слайд 5

Право на підвищення кваліфікації, перепідготовку у відповідних закладах та установах

Слайд 6

Право на передачу інформації про пацієнта

Слайд 7

Конституційні права врача

Слайд 8

Стаття 32. Ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією України. Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди, крім випадків, визначених законом, і лише в інтересах національної безпеки, економічного добробуту та прав людини.

Слайд 9

Стаття 34. Кожен має право вільно збирати, зберігати, використовувати і поширювати інформацію усно, письмово або в інший спосіб - на свій вибір. Здійснення цих прав може бути обмежене законом в інтересах національної безпеки, територіальної цілісності або громадського порядку з метою запобігання заворушенням чи злочинам, для охорони здоров'я населення, для захисту репутації або прав інших людей, для запобігання розголошенню інформації, одержаної конфіденційно, або для підтримання авторитету і неупередженості правосуддя.

Слайд 10

* Закон України «Про інформацію» Визначає конфіденційну інформацію.  Захищає особисту інформацію. Забороняє збір, зберігання, використання та поширення особистої конфіденційної інформації без згоди її власника.

Слайд 11

* Передача інформації дозволяється лише: особі, стосовно якої було проведено тестування, а у випадках тестування дітей віком до 14 років та осіб, визнаних у встановленому законом порядку недієздатними, - батькам чи іншим законним представникам такої особи; іншим медичним працівникам та закладам охорони здоров'я - винятково у зв'язку з лікуванням цієї особи; іншим третім особам - лише за рішенням суду в установлених законом випадках. щодо результатів тестування, іншим медичним працівникам та закладам охорони здоров'я: допускається виключно за наявності усвідомленої інформованої згоди , наданої в письмовому вигляді, і лише для цілей, пов'язаних з лікуванням у разі, якщо поінформованість лікаря щодо ВІЛ-статусу пацієнта має істотне значення для його лікування. “Закон України “Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ” (23.12.2010 N 2861-VI)

Слайд 12

* Розкриття медичним працівником відомостей про позитивний ВІЛ-статус особи партнеру (партнерам) дозволяється, якщо: 1) людина, яка живе з ВІЛ, звернеться до медичного працівника з відповідним письмово підтвердженим проханням; 2) людина, яка живе з ВІЛ, померла, втратила свідомість або існує ймовірність того, що вона не опритомніє та не відновить свою здатність надавати усвідомлену інформовану згоду. “Закон України “Про протидію поширенню хвороб, зумовлених вірусом імунодефіциту людини (ВІЛ), та правовий і соціальний захист людей, які живуть з ВІЛ” (23.12.2010 N 2861-VI)

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне