X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НТД та виробництво лікарські засобів згідно GMP. Матеріальний баланс

Завантажити презентацію

НТД та виробництво лікарські засобів згідно GMP. Матеріальний баланс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лекція 1 НТД та виробництво лікарські засобів згідно GMP. Матеріальний баланс

Слайд 2

Промислове виробництво передбачає серійний масовий випуск готових ЛП за стандартними прописами. В основу фармацевтичного виробництва покладено широке використання машин, апаратів, потокових механізованих і автоматизованих ліній. Виробництва ГЛЗ у всьому світі постійно розвивається і щорічно зростає.

Слайд 3

Організація виробництва на ХФП має свої специфічні особливості. Виробництво ліків на фармацевтичних підприємствах організовується за цеховим принципом і складається зі спеціалізованих цехів, пов’язаних між собою. Цех – основний виробничий підрозділ, призначений для виконання однорідних процесів (екстракційний, фасувальний та ін цехи ) або випуску однотипної продукції Залежно від характеру виконуваної роботи цехи поділяються на основні, допоміжні й підсобні. Основні – виготовляють основну продукцію підприємства (таблетний, фітохімічний, мазевий). Допоміжні – обслуговують основні цехи (ремонтні майстерні, лабораторії). Підсобні – на мають прямого зв’язку з виробництвом, але їх продукція використовується виробництвом (картонажно-друкарський цех).

Слайд 4

Апарати і машини розташовують у цеху наступним чином : цехове розташування (однорідне обладнання розміщується в одному цеху – усі дробильні машини – в дробильному цеху); розміщення за технологічним процесом (найбільш вигідне); змішане розташування. Машини і апарати необхідно розташовувати таким чином, щоб за мінімальних втрат випуск ГЛП був максимальним і здійснювався в короткі терміни.

Сл