X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Народні свята на Україні

Завантажити презентацію

Народні свята на Україні

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Ми собі не уявляємо Різдва без куті, Великодня - без писанки, Святої Троїці - без клечання, навіть називаємо це останнє свято «Зеленими Святами». Всі ми відзначаємо свято Купала, на «Введіння» закликаємо щастя на майбутній рік на «Катерини» кличемо долю, а на «Андрія» хто з нас не кусав галети (це великий корж із білого борошна) і яка дівчина не ворожила , чи вийде заміж цього року? Свято в українській народній традиції завжди займало провідну роль. Усі свята українського календарного року пов'язані з господарським життям та побутом українців. Кожне з них має свої особливості, традиції та обряди.

Слайд 3

Свято Тополі Зелені свята (Трійця) Свято Івана Купала Обжинки Спас Свято Покрови Свято косовиці

Слайд 4

З прадавніх часів у нашому народі збереглося свято Тополі.

Слайд 5

В якій хаті дівчина народилася, то на видному місці біля обійстя маленьку тополю садили. Існувало й повір'я: якщо дитина горбата, треба стати під тополею, міцно обняти її, і вона «забере» горб. У суботу перед зеленими святами — трійцею — гілки тополі разом з гілками інших дерев втикали у ворота, щоб відігнати нечисту силу.