X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З МЕДІА

Завантажити презентацію

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З МЕДІА

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

НАЛАГОДЖЕННЯ СПІВПРАЦІ З МЕДІА

Слайд 2

Редакції ЗМІ мають довідатися про Вашу подію. Ви мусите зацікавити ЗМІ! Чому журналіст інколи пише не так? Журналісти пишуть про Вашу діяльність так, як Ви їм про неї розповіли. Покажіть медіа, ЩО ви зробили для людей! Приклади, цифри, історії успіху. Нехай журналісти поговорять з людьми, які отримали від Вас допомогу.

Слайд 3

Прес-пакет і прес-реліз як засоби “профілактики помилок журналіста” Прес-пакет для журналіста: Прес-реліз Повна додаткова інформація (статистика, аналіз тощо)

Слайд 4

Крок до преси ПРЕС-РЕЛІЗ

Слайд 5

Якщо у Вашій організації відбувається важлива подія, прес-реліз варто підготувати заздалегідь. Прес-реліз варто надіслати: Редакціям місцевих ЗМІ Штатним власним кореспондентам всеукраїнських ЗМІ Інформаційним агентствам Інтернет-порталам

Слайд 6

ТЕКСТ ПРЕС-РЕЛІЗУ – ГОТОВА ДО ДРУКУ СТАТТЯ У ТОМУ ВИГЛЯДІ, В ЯКОМУ ВИ ХОЧЕТЕ ПОБАЧИТИ ЇЇ НА ГАЗЕТНІЙ СТОРІНЦІ. Аксіома 1. Редактори завжди мають гостру потребу в свіжій інформації Аксіома 2. дайте їм цю інформацію. Аксіома 3. полегшіть їм їхню роботу – напишіть прес-реліз Аксіома 4. Редактор кардинально не перероблятиме матеріалу, якщо його написано ПРОФЕСІЙНО.

Слайд 7

Слайд 8

ЗАГОЛОВОК ПРЕС-РЕЛІЗУ Має виглядати як розлоге речення, що розкриває суть. Невдалий заголовок. “Нова жіноча ініціатива” Вдалий заголовок “Сесія міськради розглянула й ухвалила програму “Щасливе дитинство”, яку ініцювали жіночі організації нашого міста”.