X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
НАЦІОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА І РОЗВИТОК БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ

Завантажити презентацію

НАЦІОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА І РОЗВИТОК БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Олена Воскобойнікова-Гузєва НАЦІОНАЛЬНА ІНФОРМАЦІЙНА ПОЛІТИКА І РОЗВИТОК БІБЛІОТЕЧНО-ІНФОРМАЦІЙНОЇ СФЕРИ Київ, листопад 2012 р.

Слайд 2

Национальная информационная политика: Базовая модель ПОДГОТОВЛЕНО В РАМКАХ ПРОГРАММЫ ЮНЕСКО «ИНФОРМАЦИЯ ДЛЯ ВСЕХ» В ЦЕЛЯХ СОДЕЙСТВИЯ ВЫРАБОТКЕ ГОСУДАРСТВАМИ:ЧЛЕНАМИ ЮНЕСКО РАМОК НАЦИОНАЛЬНОЙ ПОЛИТИКИ И СТРАТЕГИИ ПОСТРОЕНИЯ ИНФОРМАЦИОННОГО ОБЩЕСТВА Париж, 2009; Москва, 2010 Программа ЮНЕСКО «Информация для всех»

Слайд 3

Пріоритети національної інформаційної політики (НІП) і стратегії у сфері знань: інформація для розвитку; інформаційна грамотність; збереження інформації; інформаційна етика; доступність інформації. Програма ЮНЕСКО «Інформація для всіх»

Слайд 4

Три основні мети, що стосуються створення національної інформаційної інфраструктури, заохочення доступу до ІКТ та їх використання урядовими закладами, приватним сектором і громадянським суспільством. Програма ЮНЕСКО «Інформація для всіх»

Слайд 5

1. Демократизація доступу: надання усім засобів доступу до інформації та ІКТ та їх використання, задля забезпечення прав громадян, з метою сприяння освіті, місцевому розвитку, викорінення бідності, досягнення рівності полів, цифрової інклюзивності, загальному доступу, суспільній прозорості та ефективності, партисипативному правлінню. Програма ЮНЕСКО «Інформація для всіх»