X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя майбутня професія - лікар

Завантажити презентацію

Моя майбутня професія - лікар

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготувала учениця 10 класу Пилипів Я.Д Вчитель: Кравоцюк А.С

Слайд 2

Психічні і моральні якості медичного працівника Клятва лікарів. Відомі лікарі України. Історія професії лікаря.(Медицина у Стародавньому світі, часів Середньовіччя, часів Відродження .)

Слайд 3

Лікарське мистецтво формується не відразу, поступово виробляється вміння правильно говорити про хворобу, викладати факти так, щоб вони сприяли не погіршенню, а поліпшенню стану хворого.

Слайд 4

2. Збереження лікарської таємниці: - один із основних, фундаментальних морально-етичних принципів медицини, в якому проявляється діалектичне співвідношення особистого і суспільного.

Слайд 5

3. Моральним орієнтиром у поведінці лікаря в складних ситуаціях, які виникають у процесі лікарської діяльності, є ствердження пріоритету цінності людського життя, цінності здоров’я.

Слайд 6

4. Професія лікаря вимагає високої внутрішньої етичної культури. Довіра хворих... Медичний працівник - спокійний та впевнений проте не зарозумілий, рішучість і швидкість висновків та дій поєднуються в ньому з жахливістю, співчутливістю й водночас делікатністю. 

Слайд 7

У своїх діях лікар керується Клятвою Гіппократа, також не змінно керуватися у своїх діях і помислах принципами загальнолюдської моралі, бути безкорисливим і чуйним до хворих, визнавати свої помилки, гідно продовжувати благородні традиції світової медицини.

Слайд 8

 Беленький Є.Й., будучи протягом довоєнного та післявоєнного періоду єдиним акушер-гінекологом у районі,