X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Моя майбутня професія - бухгалтер

Завантажити презентацію

Моя майбутня професія - бухгалтер

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Кіровоградський машинобудівний коледж Кіровоградського національного технічного університету “ Моя майбутня професія-Бухгалтер “ Підготувала Студентка групи Б 12 1/9 Пілік Альона Олександрівна Керівник(викладач) Гаращенко Н.О.

Слайд 2

Професії бухгалтера вже кілька століть - основи бухгалтерського обліку придумав італійський монах Фра Бартоломео де Пачолі. У 1494 він опублікував книгу, де розтлумачував купцям сенс найпростіших бухгалтерських операцій - дебету, кредиту та балансу.      Сьогодні таких операцій набагато більше, а професія бухгалтера набула неабиякої суспільної значимості. Без бухгалтера довго не протягне жодне підприємство. І, звісно, кожна поважна установа потребує висококваліфікованого спеціаліста. Тому надзвичайно важливим є здобуття спеціальної освіти.

Слайд 3

Ефективність діяльності підприємства значною мірою залежить від організації бухгалтерського фінансового, управлінського та податкового обліку, зовнішнього і внутрішнього аудиту. Тому на ринку праці попит на фахівців з обліку і аудиту завжди високий.

Слайд 4

Фахівці з обліку  можуть працювати  головними бухгалтерами, провідними бухгалтерами та фінансовими менеджерами, на керівних посадах відділів обліку і звітності в міністерствах та відомствах, науковими співробітниками. Маючи певний стаж роботи за обраною спеціальністю, фахівці з обліку і аудиту можуть займатися аудиторською діяльністю.

Слайд 5

Незалежна бухгалтерська діяльність  Бухгалтер працює як незалежний спеціаліст і надає послуги щодо: ведення обліку і складання фінансової звітності, проведення аудиту, відновлення бухгалтерського обліку, оподаткування, складання форм бухгалтерської і податкової звітності, управлінського консультування, експертизи.

Слайд 6

 Бухгалтер працює на підприємствах різноманітних галузе