X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Модернізація національної системи освіти"

Завантажити презентацію

"Модернізація національної системи освіти"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Модернізація національної системи освіти

Слайд 2

1999 р. – прийнято Закон «Про загальну середню освіту». Школу визначено як основу духовного розвитку держави.

Слайд 3

Сучасна система освіти представлена різноманітними типами шкіл і навчальних закладів (коледжів,гімназій,ліцеїв, колегіумів). Посилюється увага держави до освітніх закладів з пріоритетним вивченням окремих предметів (створення спеціалізованих шкіл). Почали відкриватися недержавні навчальні заклади.

Слайд 4

Здійснюється поглиблене вивчення іноземних мов з молодших класів. Поступова комп’ютеризація освіти.

Слайд 5

Зростає кількість шкіл з українською мовою навчання. Значна увага приділялася вивченню української історії ,культури,народознавства.

Слайд 6

Здійснено перехід на 12-бальну систему оцінювання знань і досягнення учнів,застосування тестової системи оцінювання знань. Запроваджено зовнішнє незалежне тестування для випускників ,щоб запобігти корупції під час вступу до вишів.

Слайд 7

Запроваджено можливість навчання на контрактній основі. Введено двоступеневу систему вищої освіти – бакалавр, магістр. Понад 20 навчальних закладів освіти мають статус національних.

Слайд 8

Розширено спектр спеціальностей. Навчальний процес у вишах забезпечують 169 тис. викладачів. Виші стають автономнішими у своїй діяльності.

Слайд 9

З 2005 року вищі навчальні заклади долучилися до Болонського процесу.

Слайд 10

Негативні тенденції розвитку освіти Недостатнє фінансування освіти, а в бюджеті на 2011 р. скорочення його. Низький матеріально–технічний і науково-методичний рівень забезпечення школи. Парламент не прийняв закон про меценатство, який може суттєво покращити становище у сфері культури та освіти, хоча відповідний законопроект було розроблено ще у 2004 році.

Слайд 11

Негативні тенденції розвитку освіти Низький рівень життя вчителя, падіння престижу педагогічної діяльності. Багато вчителів та викладачів ВНЗ пішли в інші сфери господарства. Багато шкіл в аварійному стані, особливо в сільській місцевості. Відбувається закриття багатьох шкіл. Доступ до Інтернету мають незначна кількість учнів у сільській місцевості.

Слайд 12

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне