X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Модель занурення шпангоута

Завантажити презентацію

Модель занурення шпангоута

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мета роботи – визначення гідродинамічних навантажень при зануренні плоскокілюватих шпангоутів технічних засобів, що взаємодіють із вільною поверхнею рідини. Об'єкт дослідження – процес занурення тіл у рідину. Метод дослідження – математичне моделювання гідродинаміки занурених тіл із використанням обчислювального експерименту як програмної реалізації математичних моделей, побудованих на основі методу граничних інтегральних рівнянь та технології дискретних вихорів. Дослідження гідродинамічних навантажень при зануренні плоскокилюватих шпангоутів Науковий керівник Майборода О.М., д.т.н., професор Державний реєстраційний номер 0109U002727

Слайд 2

Взаємодія з вільною поверхнею рідини високошвидкісних суден та літаків водного базування містить складову вертикального занурення окремих частин корпусів, що спричиняє найбільші гідродинамічні навантаження. Особливо небезпечним є занурення частин корпусів із плоскокілюватою формою шпангоутів, що є найбільш поширеною саме для високошвидкісних технічних засобів. Зокрема таким є напівглисуючий корпус корабля класу корвет, що має бути побудований в Україні.

Слайд 3

Впровадження запропонованого методу розрахунку гідродинамічних навантажень є необхідним для: забезпечення міцності конструкції та вірогідної оцінки пропульсивних і маневрених характеристик відповідних зразків техніки; зменшення витрат на їхнє виробництво, випробування та модернізацію; підвищення надійності та безпеки їхньої експлуатації із відповідним зменшенням шкідливих наслідків для зовнішнього середовища.

Слайд 4

МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ЗАНУРЕННЯ ШПАНГОУТА Вперше побудовано нелінійну нестаціонарну математичну модель гідродинаміки для твердого контуру, що занурюється зі скінченними числами Фруда у вагому нестисливу рідину. На відміну від відомих вітчизняних та зарубіжних аналогів, модель дозволяє враховувати вагомість рідини, довільний закон руху та геометрії контуру, вплив бризкових струменів, збурення вільної поверхні рідини та зміну геометрії змоченої частини контуру під час руху.

Слайд 5

Побудовано нелінійну систему інтегральних рівнянь для визначення щільності шарів і форми вільної поверхні