X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мистецтво та живопис"

Завантажити презентацію

"Мистецтво та живопис"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мистецтво та живопис

Слайд 2

Основні ідеї та напрямки мистецтва у першій половина XX ст. Найточніше неспокійну атмосферу післявоєнного життя відображали авангардистські течії модернізму. Також був популярним абстракціонізм, але вже наставала епоха нових стилів: супрематизму, раціоналізму, функціоналізму.

Слайд 3

Супрематизм – напрям авангардного мистецтва, безпредметність, абстрактний геометризм, що виник на початку XX століття. Зачинателем вважається К. Малевич.

Слайд 4

Раціоналізм  (від лат. ratio — розум) — філософська точка зору, яка наголошує першість і компетентність розуму (логічного ходу міркування) в пошуках правди.

Слайд 5

Функціоналізм – напрям в архітектурі 20-х рр. XX ст. – підпорядку-вання архітектурних форм їхньому практичному призначенню, нехтування національною своєрідністю, уникання надмірностей і переважання строгості ліній, зручності й комфортності приміщень.

Слайд 6

Модерністську естетику в архітектурі визначала заснована німецьким архітектором Вальтером Гроппіусом художня школа ремесел, мистецтва та архітектури “Баухаус”. У 1925 р. за його проектом було завершено будівлю з однойменною назвою, яка на наступне п'ятнадцятиріччя стала символом довершеності нового стилю – функціоналізму.

Слайд 7

Іншими відомими представниками функціоналізму були французький архітектор Шарль Ле Корбюзьє – майстер проектування сучасних міст, засновник органічної архітектури американець Ф. Райт.