X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Міністерство аграрної політики та продовольства України Державний вищий навчальний заклад “Херсонський державний аграрний університет”

Завантажити презентацію

Міністерство аграрної політики та продовольства України Державний вищий навчальний заклад “Херсонський державний аграрний університет”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Міністерство аграрної політики та продовольства України Державний вищий навчальний заклад “Херсонський державний аграрний університет” 73006 Україна, м. Херсон, вул. Р. Люксембург, 23 тел./факс (0552) 41-67-27, http://www.ksau.ks.ua E-mail: office@ksau.ks.ua заснований у 1874 році Ліцензія АВ №585952 від 18.07.2011р. 

Слайд 2

ДВНЗ “Херсонський державний аграрний університет” (ХДАУ) – один із провідних вищих навчальних закладів на півдні України, який готує фахівців для агропромислового комплексу, екології, водного господарства, будівництва та інших галузей економіки, здійснює фундаментальні та прикладні наукові дослідження. Університет був створений у 1874 році. ХДАУ має IV рівень акредитації ВНЗ і є центром Південного регіону України з підготовки сільськогосподарських кадрів із вищою освітою. Підготовка кадрів у ХДАУ відбувається за багатоступеневою системою: бакалавр, спеціаліст, магістр, кандидат наук, доктор наук. В університеті діють дві спеціалізовані ради з захисту кандидатських і докторських дисертацій. Це відкриває шлях для підготовки науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації. Форми навчання: денна, заочна, екстерна. До складу університету входять Скадовський аграрний технікум (підготовка молодших спеціалістів за напрямами “Агрономія”, Організація і технологія ведення фермерського господарства”), Інститут післядипломної освіти та дорадництва, наукова бібліотека, 5 факультетів, 32 кафедри і 25 відділень на виробництві. Більше 370 лекторів працює в університеті, в їх числі 2 академіки, 3 член-кореспондента НААНУ, 33 доктора наук, професорів, 232 кандидатів наук, доцентів. Співробітниками ун