X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Менеджер по туризму"

Завантажити презентацію

"Менеджер по туризму"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Менеджер по туризму

Слайд 2

З кожним роком кількість бажаючих відпочити за межами нашої країни стає все більше. Як туристу вибрати країну, організувати поїздку і оформити всі необхідні документи? У цих питаннях допоможе розібратися менеджер з туризму . Найвищим професіоналізмом такого фахівця вважається розшифрувати мрію клієнта. Адже багато людей інколи самі не знають , чого хочуть. Можна довго розповідати про визначні пам'ятки Греції , а людині , можливо , хочеться поїхати куди-небудь подалі і побути на самоті. Важливо правдиво розповісти про плюси й мінуси туру , країни , врахувати фінансові можливості клієнта і надати самостійні вибір.

Слайд 3

Робота менеджера з туризму в туристичному агентстві відрізняється від туроператорської фірми. У першому випадку менеджер в основному оформляє путівки та веде туристів за руку. У туроператорської фірмі колектив великий. Одні бронюють квитки, місця в готелях, інші оформляють візи, треті готують рекламні буклети і продають готові маршрути турагентствах.

Слайд 4

Плюси професії: Туристична галузь одна з найбільш вигідних і перспективних, Можливість побувати в багатьох країнах, Хороший заробіток. Хоча дохід і залежить від сезону Азарт, зазвичай в цій галузі працюють справжні фанати, що не проміняють турбізнес ні на що інше.

Слайд 5

Мінуси професії: Побувавши у величезній кількості країн, часто жодну з них не вдається подивитися уважно, Величезна відповідальність, Дуже нервова робота, постійно потрібно бути в курсі справ відпочиваючих: не забула їх зустріти приймаюча сторона, чи задоволені харчуванням, не виникає проблем з персоналом або місцевим населенням. Часто схвильовані туристи можуть подзвонити серед ночі і попросити їх розвіяти сумніви, Велика плинність кадрів.

Слайд 6

Работа для менеджера по туризму: У туристичних агентствах або туроператорських фірмах.