X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Механізми реалізації проектів

Завантажити презентацію

Механізми реалізації проектів

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Проект "Купуй Кіровоградське" МЕТА: Задоволення потреб населення області у товарах та послугах належної якості за доступними цінами. Створення умов для розвитку місцевих підприємств та просування їх товарів, робіт і послуг на споживчому ринку області та за її межами. Формування патріотизму та гордості за рідний край, його талановитих людей, які виробляють якісну продукцію, і вміють цим пишатися УЧАСНИКИ ПРОЕКТУ: підприємства-товаровиробники області підприємства торгівлі. МЕХАНІЗМИ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЕКТУ: Встановлення розширених прямих зв”язків між товаровиробниками і підприємствами торгівлі. Забезпечення широкого асортименту товарів місцевого виробництва належної якості. Створення спеціалізованих соціальних магазинів (відділів, куточків). Проведення виставково-ярмаркових заходів "Купуй Кіровоградське" в області та в інших регіонах України.

Слайд 2

Переваги участі у проекті: Для товаровиробників: Збільшення обсягів виробництва і реалізації товарів і продукції Розширення ринку збуту Створення додаткових робочих місць Збільшення заробітної плати Налагодження взаємовигідних зв”язків з підприємствами торгівлі області Для торгівлі: Збільшення обсягів товарообороту Розширення асортименту якісних товарів місцевих товаровиробників, які користуються попитом Для споживачів: Якісні місцеві товари і продукція за доступними цінами Належний рівень обслуговування Для економіки: Збільшення надходжень до бюджетів всіх рівнів Додаткові робочі місця Збільшення інвестицій в основний капітал Проект "Купуй Кіровоградське"

Слайд 3

Механізми реалізації проекту “Купуй Кіровоградське” Ларін С.М.: “Готовність влади до плідної співпраці та відкритого діалогу з представниками бізнесу на благо Кіровоградщини та країни” Підписано Меморандум порозуміння між Кіровоградською обласною державною адміністрацією, виробниками продовольчих товарів та підприємствами мережевої торгівлі. Підписантами Меморандуму порозуміння є 20 провідних підприємств переробної промисловості і 14 підприємств мережевої роздрібної торгівлі, у складі яких діє понад 500 магазинів і кіосків. Направлено звернення голови облдержадміністрації С.М. Ларіна до керівників підприємств товаровиробників і торгівлі щодо залучення їх до участі у проекті “Купуй Кіровоградське”: “Ми всі живемо на цій території і повинні бути її патріотами” (С.М. Ларін). На офіційному веб-сайті обласної державної адміністрації створено веб-сторінку “Купуй Кіровоградське”. Запроваджено вивчення стану реалізації проекту “Купуй Кіровоградське” у торгівельній мережі області шляхом проведення: щомісячного моніторингу обсягів поставок товаровиробниками продукції і товарів місцевого виробництва у торгівельну мережу області; щомісячного моніторингу наявності у продажу товарів місцевого виробництва; обстеження торгівельної мережі у містах і районах області членами робочої групи під час вивчення стану реалізації обласної програми “Центральний регіон – 2015”. Результати стану реалізації проекту “Купуй Кіровоградське” регулярно обговорюються на нарадах в облдержадміністрації за участі керівників підприємств товаровиробників і торгівлі.