X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Мечеть Масджид ан-Набаві або мечеть Пророка"

Завантажити презентацію

"Мечеть Масджид ан-Набаві або мечеть Пророка"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Мечеть Масджид ан-Набаві або мечеть Пророка Презентація з художньої культури учня 11-Б СЗСШ №1 м.Чернігова Афанасьєва Ярослава

Слайд 2

Масджид ан-Набаві (араб.— мечеть Пророка) — мечеть у Медіні (Саудівська Аравія ), можна, без сумніву, назвати одним з "чудес світу". Вона є другим за величиною ісламським місцем поклоніння в світі, і має право називатися одним із шедеврів архітектури з точки зору естетики.

Слайд 3

На початку її будівництва участь брав сам великий Пророк Мухаммад, і це місце стало Його останнім притулком.

Слайд 4

На місці нинішньої Мечеті спочатку розташовувався будинок Пророка Мухаммада, в якому він влаштувався після переїзду з Мекки. Наступні Ісламські правителі розширювали і прикрашали святиню, і сьогодні Мечеть Пророка є другою за величиною і другою святинею за значимістю в усьому світі.

Слайд 5

Принцип планування цієї будівлі був прийнятий для інших мечетей у всьому світі, і дотримується донині. У спорудженні були закладені основні елементи композиції колонної мечеті: відкритий прямокутний двір і прототип майбутньої колонної зали, яка орієнтувалась спочатку на Єрусалим, а пізніше — на Мекку. У Мечеті Пророка, під зеленим куполом, розміщена його могила.

Слайд 6

Деякі дані про Мечеть : Кількість пересувних куполів - 27 Золото , використане на прикрасу куполів - 68 кг Колони наземного поверху - 2174 Бронза , використана на прикрасу колон , - 1600 т Колони в підвальному приміщенні - 2554 Площа підвального приміщення - 79 тис. м2 Колони на даху - 550 Вага дерев'яних дверей - 2,5 т кожна Площа дворового простору - 235000 м2 Площа двору , покритого гранітом , - 45000 м2 Площа двору , покритого білим мармуром , - 190000 м2

Слайд 7

А зараз просто насолоджуйтесь красою мечеті Пророка

Слайд 8

Слайд 9

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Слайд 14

Слайд 15

Ця частина мечеті знаходиться в її центрі під відкритим небом. Якщо звернути увагу, можна побачити розкриті парасолі. Увечері або вночі, парасолі складаються і над головами відкривається зоряне небо.

Слайд 16

Слайд 17

Слайд 18

Двір мечеті також оснащений численними кранами.

Слайд 19

Прибиральні машини що натирають підлоги до блиску.

Слайд 20

Мечеть Масджид ан-Набаві в Саудівській Аравії шанують і оберігають нарівні з головною святинею - Мечеттю "Аль-Харам" в Священної Мекки. Пророк сказав: «Одна молитва в моїй мечеті краще, ніж одна тисяча молитов в будь-який інший мечеті, крім Мечеті Харам»

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне