X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лютневі пригоди справжніх чоловіків

Завантажити презентацію

Лютневі пригоди справжніх чоловіків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лютневі пригоди справжніх чоловіків 20-24 лютого 2009 року

Слайд 2

Лютневі пригоди Справжні чоловічі забави в м. Кам’янець-Подільський для активних і небайдужих до спорту. “Лютневі пригоди” стали традиційними в ці останні зимові дні. Задумані спеціально для тих, хто вважає себе самодостатнім і мужнім, але не позбавленим романтики і авантюризму.

Слайд 3

Лютневі пригоди Організатори: ТзОВ НВФ “Спарт-Аеро” (м.Київ); Фестивальна агенція “Ратуша”, Центр повітроплавання “Триглав” (м. Кам’янець-Подільський); за сприяння виконавчого комітету Кам’янець-Подільської міської ради, Федерації повітроплавання України Співорганізатори: “Gala-Hotel”, “7 днів” Технічна підтримка: Центр повітроплавання НДІ АПС

Слайд 4

Лютневі пригоди Ідея “Пригод” полягає в поєднанні двох екстремальних і азартних способів дозвілля: повітроплавання (польоти на повітряній кулі) та автоперегони (змагання авт у спроможності подолати бездоріжжя).

Слайд 5

Лютневі пригоди Принцип дії команд-дербі можна сформулювати, як “2 в 1”, тобто члени команди координують свої зусилля так, щоб досягти поставленої організаторами мети як в повітрі, так і на землі за найкоротший час.

Слайд 6

Лютневі пригоди Завдання можуть бути різними для кожного дня змагань і включати не тільки швидкість пересування, влучення в ціль, гонку-наслідування, або проліт заданим маршрутом, можливо це буде квест, а можливо і щось взагалі неймовірне.

Слайд 7

Лютневі пригоди Склад команди-учасниці та технічне забезпечення: 1.Тепловий аеростат; 2. Автомобіль-позашляховик; 3. Екіпаж, що включає не менше ніж 3 особи.