X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Лінекс

Завантажити презентацію

Лінекс

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Лінекс Презентацію виконала студентка 308 групи Бендюк Наталія Вікторівна

Слайд 2

Діючі речовини Lactobacillus acidophilus – Лактобактерія ацидофілус Bifidobacterium infantis –Біфідобактерія інфантіс Enterococcus faecium – Ентерокок феціум

Слайд 3

Механізм дії Лінекс є комбінованим препаратом, який містить три види життєздатних молочнокислих бактерій (ліофілізованих) з декількох відділів кишечника. Ці бактерії є частиною нормальної флори кишечника. Молочнокислі бактерії регулюють і підтримують фізіологічне рівновагу кишкової мікрофлори. Молочнокислі бактерії запобігають адгезію (прикріплення) хвороботворних мікроорганізмів до стінки кишечника. Вони також виробляють бактеріоцини - речовини, що володіють антибактеріальною активністю. Крім того, молочнокислі бактерії стимулюють місцевий і гуморальний імунітет у кишечнику. Молочнокислі бактерії беруть участь в процесі обміну жовчних пігментів і жовчних кислот. Дія препарату Лінекс направлено на підтримку нормальної мікрофлори кишечника, а також на відновлення порушеного в ньому балансу мікроорганізмів. Після перорального прийому капсули Лінекс, молочнокислі бактерії потрапляють в травний тракт і починають там діяти.

Слайд 4

Показання до застосування Препарат Лінекс застосовується при наявності порушень рівноваги кишкової мікрофлори. Як правило, такий стан має такі прояви: диспепсія, запор, діарея, метеоризм, здуття живота, зригування, нудота, блювота, болі в животі.

Слайд 5

Протипокази Препарат Лінекс протипоказаний до призначення за наявності у пацієнта гіперчутливості до складових даного засобу. Капсули Лінекс містять в своєму складі лактозу, тому пацієнтам з дефіцитом лактази, непереносимістю галактози або порушенням засвоєння глюкози-галактози протипоказано приймати даний препарат.

Слайд 6

Побічні дії При застосуванні препарату Лінекс виникнення побічних реакцій спостерігається дуже рідко. Серед можливих побічних ефектів відзначається розвиток реакцій гіперчутливості.

Слайд 7

Дозування Дітям грудного віку і у віці до 2 років призначають по 1 капсулі 3 рази / добу. Дітям від 2 до 12 років застосовують по 1-2 капсули 3 рази / добу. Дорослим і дітям старше 12 років слід приймати препарат Лінекс по 2 капсули 3 рази / добу. При діареї дітям молодше 6 років лікування необхідно здійснювати під наглядом лікаря. У разі, коли дитині не вдається проковтнути капсулу цілком, рекомендується розкривати капсулу і змішувати її вміст з рідиною в обсязі однієї чайної ложки. Отриману суміш потрібно приймати відразу, так як вона не підлягає зберіганню. Щоб попередити розвиток несприятливого впливу шлункового соку на лактобактерії препарат Лінекс слід приймати під час їжі. Крім того, препарат Лінекс не можна приймати з гарячими напоями або алкоголем. Тривалість курсу терапії препаратом Лінекс залежить від причини виникнення захворювання, а також від індивідуальних особливостей організму пацієнта. Як правило, препарат Лінекс вимагається приймати до поліпшення стану пацієнта. У разі, коли протягом двох діб діарея не проходить, незважаючи на застосування Линекса, звернення до лікаря є обов'язковим. Також при діареї потрібно приділити особливу увагу заповненню втраченої рідини і відновленню електролітного балансу.

Слайд 8

Форма випуску Капсули, по 16 штук в блістері Капсули, 32 штуки, у флаконі

Завантажити презентацію

Схожі презентації

Презентації по предмету Різне