X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Леонардо да Вінчі"

Завантажити презентацію

"Леонардо да Вінчі"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Леонардо да Вінчі

Слайд 2

Леонардо да Вінчі  — видатний італійський вчений, дослідник,винахідник і художник, архітектор, анатоміст і інженер, одна з найвизначніших постатей італійського Відродження.

Слайд 3

Леонардо да Вінчі народився 15 квітня 1452 року в селищі Анкіано поблизу Вінчі, укріпленої фортеці за 30 км від Флоренції. Його батьками були 25-річний нотаріус П'єро і його кохана, селянка Катерина. Приблизно з 15 років навчався у майстерні Верроккіо. У 1473 році, у віці 20 років, Леонардо да Вінчі отримує кваліфікацію майстра в Гільдії Святого Луки. Леонардо довгі роки провів у мандрах по Італії, займався математикою, інженерними справами. У нього було багато друзів і учнів. Що ж до любовних відносин, достовірних відомостей із цього приводу немає, оскільки Леонардо ретельно приховував цю сторону свого життя. 

Слайд 4

Леонардо да Вінчі і мистецтво Нашим сучасникам Леонардо в першу чергу відомий як художник. Завдяки його роботам мистецтво живопису перейшло на якісно новий етап свого розвитку. Його найвідоміші живописні твори: «Мона Ліза» (Джоконда), «Таємна Вечеря», «Хрещення Христа», «Мадона в гроті», «Пані з горностаєм», «Портрет музиканта», «Мадонна Літта» та ін.

Слайд 5

Мона Ліза (Джоконда) Пані з Горностаєм

Слайд 6

Таємна вечеря

Слайд 7

Мадонна в гроті Портрет музиканта

Слайд 8

Автопортрет Мадонна Літта

Слайд 9

Хрещення Христа

Слайд 10

Наука і техніка Особливу увагу Леонардо да Вічні приділяв механіці, називаючи її «раєм математичних наук» і бачачи в ній головний ключ до таємниць світознання. Він зробив спроби встановити коефіцієнти тертя і ковзання, вивчав опір металів, займався гідравлікою. Численні гідротехнічні досліди допомогли Леонардо правильно описати рівновагу рідини у посуді.

Слайд 11

Леонардо да Вінчі цікавили проблеми польоту. У Мілані він робив багато малюнків і вивчав літальний механізм птахів різних порід і кажанів.

Слайд 12

Леонардо да Вінчі вперше описав низку кісток та нервів, висловив пропозиції про антагонізм м'язів, особливу увагу приділяв проблемам ембріології і порівняльної анатомії. Він вперше почав розглядати ботаніку, як самостійну біологічну дисципліну, виділяючи і тут структурно-функціональні моменти.

Слайд 13

Креслення Леонардо да Вінчі

Слайд 14

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне