X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Культура співпраці

Завантажити презентацію

Культура співпраці

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Українська мова та інформаційне суспільство Конференція вчителів української мови та літератури 23 серпня 2011 року

Слайд 2

культуру співпраці - здатність співпрацювати, домовлятися, долати конфліктні ситуації, узгоджувати зміст і процедури діяльності, діяти продуктивно й творчо; культуру мотивації - здатність самостійно визначитися й діяти незалежно (мотивувати власні дії відповідно до власного ставлення до людей, подій, речей тощо); Необхідно сформувати:

Слайд 3

культуру роботи з інформацією - здатність накопичувати, систематизувати й опрацьовувати інформацію, на її підставі осмислювати себе, суспільство, природу, виробляти нові уявлення, поняття, теорії, алгоритми діяльності; Необхідно сформувати:

Слайд 4

культуру життєзбереження - здатність зберігати і зміцнювати власне здоров'я як найбільшу суспільну цінність. Необхідно сформувати:

Слайд 5

Важливим фактором розвитку кожної з означених компетентностей є мова: як носій інформації, як засіб спілкування, пізнання, співпраці і навіть життєзбереження (духовне, психічне здоров'я людини багато в чому залежить від правильного користування мовними засобами).

Слайд 6

Це необхідно враховувати! Людина, оточена електронними носіями інформації, може задовольнити найрізноманітніші потреби в нових знаннях і спілкуванні у віртуальному просторі. Проте ці процеси відбуваються досить пасивно, тому що переважає візуальне сприймання відеоряду (особливо в телебаченні та кіно), тоді як текстовий носій інформації здебільшого залишається поза увагою. Все це значно обмежує можливості розвитку як мислення, так і мовлення.