X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
корозія

Завантажити презентацію

корозія

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

КОРОЗІЯ МЕТАЛІВ ЗАХИСТ ВІД КОРОЗІЇ

Слайд 2

Що таке “ корозія ”? Корозія (від лат corrosio – роз’їдати) це руйнування металів і сплавів під впливом хімічної чи електрохімічної взаємодії з оточуючим середовищем. А чи знаєте ви, що швидкість корозії напряму залежить від активності металів. Чим метал активніший, тим швидше він кородує.

Слайд 3

Слайд 4

Слайд 5

В чому небезпека корозії? Може призвести до екологічних катастроф: потрапляння природного газу, нафти, небезпечних хімічних продуктів у навколишнє середовище. Недопустима в авіаційному, нафтовому, атомному, хімічному машинобудуванні тощо. Негативно впливає на здоров’я людини.

Слайд 6

Чим викликається корозія? Кисень і атмосферна волога. Кислотні оксиди, що містяться в атмосфері: оксиди Карбону, Сульфуру, Нітрогену. Морська вода. Ґрунтова волога.

Слайд 7

Слайд 8

Познайомимося з корозією ближче Хімічна корозія Характеризується хімічними процесами, які відбуваються між металом і агресивними речовинами оточуючого середовища. Електрохімічна корозія Руйнування металу супроводжується виникненням електричного струму у водному середовищі електроліта.

Слайд 9

Слайд 10

Що сприяє електрохімічній корозії Положення металів у ряду активності: чим далі один від одного вони розміщені, тим швидше відбувається корозія. Чистота металу (домішки прискорюють корозію). Нерівності поверхні, мікротріщини. Висока температура і вологість. Дія мікроорганізмів, грибів, лишайників. Грунтові води, морська вода, розчини електролітів.

Слайд 11