X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кледж Еморі

Завантажити презентацію

Кледж Еморі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Emory Коледж від Окфорд

Слайд 2

Оксфордський університет має 38 коледжів і 6 постійний приватні зали (PPHs) релігійних Фонду. Коледжі та PPHs є автономними самоврядними корпораціями в межах університету і всі викладачі і студенти,які вивчають ступінь в університеті повинні відноситися до одного з коледжів або PPHs.

Слайд 3

Коледж Еморі від Оксфордського університету, також називається Оксфорд коледж і спочатку заснований,як Еморі коледж, є американським Дворічним житловим коледжом, який спеціалізується на фундаментах вільного мистецтва.

Слайд 4

Слайд 5

Слайд 6

Слайд 7

Оксфорд коледж також має відвідування вчених з Оксфордського університету в Англії. Іноземних професорів включають Джейн Shaw і Тіффані Stern.

Слайд 8

Іст-Віллідж, студентського гуртожитку, який відкритий з 2008 році, є сертифікований LEED золото і є новітньою будівлею на території кампусу.

Слайд 9

Всі студенти повинні жити в університетському містечку в одному з чотирьох гуртожитках: Haygood зал, Branham & Сходу, веселий житлових центр і новітні гуртожитку, Іст-Віллідж,

Слайд 10

Слайд 11

Слайд 12

Слайд 13

Кінець

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне