X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Китайська опера

Завантажити презентацію

Китайська опера

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Китайська опера Виконала ученицю 11-ю класу Самолюк Павла-Ніколетта

Слайд 2

Китайська опера об'єднує в собі елементи музики, співу, діалогу, танцю, акробатики і вправ військового мистецтва з майстерно написаним текстом і технікою виконання. Дія в китайській опері не обмежена ні в часі, ні в просторі; широко використовуються умовності, активно застосовується символіка. Якщо які-небудь повсякденні реалії не можуть бути представлені на сцені прямо, вони відтворюються символічно. Так, спеціальними рухами зображається вхід або вихід з будинку, підйом або спуск по сходах, переправа через річку і т.д.

Слайд 3

Слайд 4

ІСТОРІЯ КИТАЙСЬКОЇ ОПЕРИ Мистецтво для імператорів. Почала проявлятися під час правління імператора Сюань-цзуня (712-755), відкрившого «Грушевий сад», першу відому оперну трупу в Китаї.

Слайд 5

Усі актори - вбрані в національний одяг. Інтригуючі історії, які вони розігрують перед публікою - узяті з життя Забороненого міста. Китайська опера кардинально відрізняється від свого західного аналога. Родзинкою опери у Піднебесній є те, що майже усі ролі у ній виконують чоловіки.

Слайд 6

Спів супроводжує биття у барабани та калатання дзвонів. Китайські виконавці вміють не лише співати, вони ще й можуть продемонструвати на сцені рухи з національних бойових мистецтв.

Слайд 7

Хоча оперу й адаптували до вимог сучасного глядача, багато елементів залишаються у ній незмінними протягом двох тисяч років. Саме тому акторам доводиться роками опановувати це атентичне мистецтво: вони їздять по країні, вивчаючи колорит та звичаї. Деяких акторів готують з самого дитинства.