X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Кіото

Завантажити презентацію

Кіото

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Слайд 2

Кіото - місто тисячі храмів, було засноване у 8 столітті і до 1868 р. офіційно вважалося столицею країни і резиденцією імператора. Називалося воно Хейан («місто миру і спокою»). Це надзвичайно барвисте і романтичне місто, тут знаходиться близько 2000 храмів і церков (з них 17 знаходяться під захистом ЮНЕСКО), сотні парків і десятки старовинних палаців.

Слайд 3

Імператорський Палац Перш за все варто оглянути Імператорський Палац, де аскетизм незбагненним чином поєднується з величчю. Відразу потрапити туди складно - для огляду треба мати спеціальний дозвіл, який можна отримати, відвідавши туристичний офіс палацу за годину до початку екскурсії з англомовним гідом. Ворота, які використовують під час офіційних візитів. Палац розташований у великому парку, який знаходиться в самому центрі міста.

Слайд 4

Перша будівля – Сьодайбунома - використовувалась для очікування під час візитів. Тут є три зали, прикрашені знаменитими розписаними фусума – розсувними дверима. На них зображені тигри, чаплі і квітуча сакура відповідно. Найважливіша будівля – Сісінден. Тут проходять церемонії введення на трон. Будівлю споруджено з кипариса, вона має ширину 37,7 м і висоту 20,5 м. Перед входом зі сходу посаджена сакура, а з заходу - апельсинове дерево.

Слайд 5

Інша важлива будівля - Сейреден, що довгий час була резиденцією Імператора. Тут панує строгий і величний стиль, двір посипаний білим піском, і лише два види зеленого бамбука пожвавлюють картину. Огакумондзьо побудований в іншому стилі. Ця будівля призначалася для занять політикою, а також тут проходили щомісячні поетичні читання waka (31-складні вірші).

Слайд 6

З другого боку палацу розкинувся прекрасний парк.

Слайд 7

Саньюсанген-до Назва храму перекладається на українську мову як "зал 33-х приміщень". Цей храм, побудований в 1266 р., є точною копією оригінального, який був побудований у 1164 р., але згорів дотла у 1249 р. Найбільше відомий він своєю статуєю тисячорукої Каннон, буддійської богині милосердя. Головна статуя оточена тисячею маленьких статуй цього ж божества. Храм розділено на 33 приміщення, які розташовані між численними колонами храму, які символізують 33 втілення богині Каннон.