X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Італійська мафія"

Завантажити презентацію

"Італійська мафія"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Італійська мафія

Слайд 2

Мафія- Ма фія  — таємна, здебільшого бандитська організація, яка шляхом залякування й терору втручається в політичне життя країни, намагаючись впливати на прийняття вигідних для себе політичних та економічних рішень. Виникла в середньовіччі на о. Сицилія. Впродовж століть сформувалася централізована, ієрархічна структура мафії, яка спирається на безумовне підкорення, кругову поруку, жорстокий терор. У ХХ столітті мафія діяла на всій території Італії, монополізувавши традиційний «злочинний бізнес» (ігрові доми, торгівлю наркотиками, контрабанду, проституцію). Після Другої світової війни мафія проникла в «респектабельний» бізнес (банківську справу, транспорт, будівництво), встановила тісні зв'язки з правоохоронними органами, політиками, що дало їй можливість впливати на соціально-політичний розвиток країни. У XX ст діяльність мафії вийшла за межі Італії.

Слайд 3

Структура «сімЇ’ї»

Слайд 4

Бос, дон або хресний батько - Глава сім'ї. Отримує відомості про будь-якому "справу", що здійснюється кожним членом сім'ї. Бос обирається голосуванням капо; в разі рівності кількості голосів проголосувати також повинен підручний боса. До 1950-х років в голосуванні брали участь взагалі всі члени сім'ї, але згодом від цієї практики відмовилися, оскільки вона привертала увагу правоохоронних органів. Молодший бос, або підручний  - "Заступник" боса, друга людина в родині, який призначається самим босом. Підручний несе відповідальність за дії всіх капо. У разі арешту або смерті боса, підручний зазвичай стає чинним босом. Консильєрі  - Радник родини, людина, якій бос може довіряти і до порад якого прислухається. Він служить посередником при вирішенні спірних питань, виступає посередником між босом і підкупленими політичними, профспілковими або судовими діячами або виконує роль представника сім'ї на зустрічах з іншими сім'ями. У консильєрі, як правило, немає власної "команди", але вони мають значний вплив в сім'ї. При цьому у них зазвичай є і законний бізнес, наприклад, адвокатська практика чи робота біржовим маклером.  Капореджіме , Капо, або капітан - глава "команди", або "бойової групи" (що складається з "солдат"), який несе відповідальність за один або кілька видів кримінальної діяльності в певному районі міста і щомісяця віддає босові частину доходів, одержуваних з цієї діяльності ("засилає частку"). У сім'ї зазвичай 6-9 таких команд, і в кожній з них - до 10 солдатів. Капо підпорядковується підручному або самому босові. Подання до капо робить підручний, але безпосередньо капо призначає особисто бос. Солдат - Наймолодший член родини, якого "ввели" в сім'ю, по-перше, оскільки він довів для неї свою корисність, а по-друге, за рекомендацією одного або декількох капо. Після обрання солдат зазвичай потрапляє в ту команду, капо якій рекомендував його. Співучасник - Ще не член родини, але вже людина, наділена певним статусом. Він зазвичай виконує функції посередника при операціях з продажу наркотиків, виступає в ролі підкупленого представника профспілки або бізнесмена і ін неіталійцем зазвичай не приймаються в сім'ю і практично завжди залишаються в статусі співучасників . Коли з'являється "вакансія", один або декілька капо можуть рекомендувати провести корисного співучасника в солдати. У випадку, якщо таких пропозицій декілька, а вакантне місце одне, кандидатуру вибирає бос.

Слайд 5

"Десять заповідей Коза ностра "