X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія виникнення кулькової ручки

Завантажити презентацію

Історія виникнення кулькової ручки

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія виникнення кулькової ручки Автор: Коренюк Світлана Анатоліївна, вчитель Богуславської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №1

Слайд 2

Подивимося уважніше на свою кулькову ручку: на кінчику її знаходиться маленька кулька, яка переносить чорнильну пасту з балончика на папір.

Слайд 3

Джон Д. Лауд з Массачусетсу запатентував "авторучку з обертовим наконечником" у жовтні 1888 року. Він використовував маленьку кульку, яка однією стороною купалася в чорнилі.

Слайд 4

Після першої світової війни 18-річний Ладіслав Біро, перепробував ряд занять: медицину, мистецтво, захоплювався гіпнозом, але ні одна з професій не зацікавила його. Газетною справою він зайнявся випадково - видавав невелику місцеву газету і часто сердився на свою авторучку. Чорнила витікали з ручки на газетний аркуш, який вбирав рідину як губка, а кінець пера рвав у цьому місці папір. Загалом, виходив не запис, а фіолетове болітце. Навіть на першокласному папері, пальцях і одязі Біро постійно красувалися чорнильні плями.

Слайд 5

Тоді Ладіслав покликав брата Георга, хіміка за професією, і брати Біро почали розробляти нові авторучки. Після випробування десятків моделей брати Ладіслав і Георг, не знаючи, що до них вже була зроблена 351 спроба, винайшли кулькову ручку.

Слайд 6

Якось під час відпустки на березі Середземного моря, брати заговорили про свій винахід з якимсь літнім паном. Вони показали ручку, яка йому сподобалася. Виявилося, що цей пан був тодішнім президентом Аргентини. Він запропонував братам Біро побудувати в його країні фабрику кулькових ручок. Кілька років потому почалася друга світова війна, і брати з Угорщини переїхали до Аргентини.

Слайд 7

У 1943 році брати відкрили нову фабрику ручок з 10 доларами в кишені. Проте розходилися ручки мляво. Врешті-решт у братів закінчилися гроші, і виробництво довелося зупинити. Але їм на допомогу прийшли військові льотчики США. Вони зробили для себе відкриття, що аргентинськими ручками можна писати знизу вгору на будь-якій висоті і їх не потрібно часто заряджати.

Слайд 8

Так з'явилася кулькова ручка - пам'ятник розуму людини і людській наполегливості

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне