X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Історія святкування Нового Року"

Завантажити презентацію

"Історія святкування Нового Року"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Підготував: Учень 10-А класу Луцької ЗОШ № 25 Матвійчук Роман Презентація на тему: “Історія святкування нового року”

Слайд 2

Зміст 1) Свято для всіх. 2) Історія та прикмети Нового Року. 3) Святкування на Русі. 4) Святковий стіл. 5) Заключення.

Слайд 3

Свято для всіх Важко знайти людину, яка не любила б Новий рік. З раннього дитинства Новий рік є найулюбленішим домашнім і теплим святом для кожного з нас. Але не всі знають, що традиція святкувати початок нового року дійшла до нас з глибокої давнини.

Слайд 4

Історія та прикмети Нового Року У традиційного Нового року було декілька попередників. Найпершим зимовим святом, яке почало відзначати людство, було Різдво. Як випливає зі стародавніх джерел, перші згадки про святкування Різдва Христового з'явилися ще в II столітті нашої ери. Спочатку і в Римській Імперії, і на Сході Різдво співпадало за часом з іншим релігійним святом – Хрещенням, вони відзначалися в один день. Святкування Нового року у стародавніх народів зазвичай співпадало з початком відродження природи і в основному було приурочене до березня.  Якщо сталося щось з людиною на Новий рік, то ж буде з ним всі дванадцять місяців; Не роби важку і брудну роботу - інакше весь рік буде в тяжкій праці без відпочинку; Не віддасте боргів - весь рік розплачуватися будете.

Слайд 5

Святкування на Русі Новий Рік на Русі завжди святували з розмахом. В звичаї Нового Року неодмінно входили гуляння – ярмакові балагани і катання з крижаних гірок, веселі каруселі та будівництво снігових містечок.

Слайд 6

Святковий стіл За традицією кожен член родини в цей вечір повинен бути вдома, причому не можна спізнюватись до святкового столу, бо будеш весь рік блукати. Під час цієї вечері не можна виходити з-за столу та голосно розмовляти. Святковий стіл повинен вражати своїм різноманіттям, але не треба забувати, що ще триває піст, тому любителям чарки доведеться трохи зачекати.

Слайд 7

Заключення Вступаючи до нового року, кожному з нас варто озирнутися назад, оцінити, як ми поводилися минулого року, що доброго та приємного встигли зробити, які спогади беремо із собою до року наступного. І дійти висновків, що ще залишилося виконати наступного року.

Слайд 8

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне