X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Історія школи

Завантажити презентацію

Історія школи

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Історія школи Презентація Нижньодуванської ЗОШ І-ІІІ ступенів

Слайд 2

2011 рік – знаменний для України. Вінцем зусиль споконвічного прагнення до волі стало проголошення Незалежності. І ось вже 20 років ми маємо неоціненний скарб – суверенітет нашої Батьківщини. Знання своєї історії – основа високої моралі і патріотизму. Історія Нижньодуванської школи – це перш за все історія людей, які поколіннями живуть на цій землі. І дуже хочеться, щоб наступні покоління, гортаючи сторінки історії школи, замислились над долею рідного краю, Батьківщини, над своєю власною долею.

Слайд 3

Історії освіти в Нижній Дуванці понад 130 років. Перша школа – церковнопарафіяльна двокласна _ відкрилася тільки у 1879 році, друга – в 1904. В них навчались близько 100 дітей, лише пята частина дітей шкільного віку. У 1908 році зявилось трикласне училище на 110 учнів. Нижньодуванська школа. Сучасний вигляд

Слайд 4

У 1939 році відкрилася середня школа на 150 місць. А всього в двох початкових, семирічній і середній школах навчалося 610 учнів .На опчаток 1940 року в селі вже не було жодного неписьменного .

Слайд 5

Початок 60-х років минулого століття. Будівництво школи У 1963 році було споруджено новий триповерховий будинок для середньої школи з обладнаними майстернями, фізичною та хімічною лабораторіями та біологічним кабінетом.

Слайд 6

1963 рік. Шкільна новобудова