X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інвестиційний проект Центр культури та історії “ Парк Київська Русь ”

Завантажити презентацію

Інвестиційний проект Центр культури та історії “ Парк Київська Русь ”

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Інвестиційний проект Центр культури та історії “ Парк Київська Русь ” с. Копачів, Обухівський р-н, Київська обл.

Слайд 2

Створення Центру культури та історії “ Парк Київська Русь ” Характеристика проекту Суть проекту: створення культурної столиці східнослов‘янських держав – Дитинця-Кремля Києва V-XIII ст. Проект реалізується шляхом відтворення культурного та архітектурного образу Дитинця-Кремля Києва в його історичних розмірах – споруджуються будівлі, які існували в межах кордонів Дитинця в V-XIII століттях: фортечний мур, палац князя Володимира, палац княгині Ольги, Десятинна церква, ротонда, гридниця та інші. Об‘єкти відтворюються з максимальною достовірністю, на основі всіх знань сучасної науки, враховуючи історичні, етнографічні та археологічні дані. Загальна площа Парку – 50 Га, площа Дитинця – Кремля Києва – 10 Га. Ідея представленого проекту «Парк Київська Русь» - Центр культури та історії Київської Русі, розроблена та належить благодійній організації «Слов’янський фонд». Президент – Янченко В.В. Замовник (Забудовник) проектованих будівель і споруд - ТОВ «Град Кия» Директор – Новицька Л.М.

Слайд 3

Створення Центру культури та історії “ Парк Київська Русь ” Мета проекту Глобальною метою проекту є збереження історичної спадщини Київської Русі та створення історико-культурного туристичного центру, який щорічно відвідуватиме понад 3 млн. чоловік з різних країн світу для яких будуть створені всі умови для занурення в атмосферу найвеличнішої імперії Київська Русь, і усвідомлення та споглядання витоків слов‘янської цивілізації – Дитинця-Кремля Києва у всій його величі. .

Слайд 4

2 Розвитку культурного туризму серед населення України, країн СНД, Європи і всього світу Створення Центру культури та історії “ Парк Київська Русь ” Реалізація проекту сприяє: 3 Кращому взаєморозумінню та дружби між народами через спільну історію України, Росії, Білорусії та інших країн СНД та Європи 4 5 Поширенню знань про історію та культуру Київської Русі в усьому світі Підтвердженню іміджу України як лідера збереження історико-культурної спадщини світового значення. 1 6 Вихованню молоді у дусі патріотизму та любові до історії України, запровадженню активних форм позашкільної освіти Соціально-економічному розвитку України, та Київської області зокрема, значному росту обсягів послуг туристичної галузі, розвитку різноманітних супутніх виробництв, та інфраструктури регіону.