X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Інструменти та електрообладнання перукарень

Завантажити презентацію

Інструменти та електрообладнання перукарень

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Державний професійно-технічний навчальний заклад “Сумське вище професійне училище будівництва і дизайну” Суми, 2011

Слайд 2

Що таке інструменти? Різновиди інструментів? Інструменти для розчісування? Ріжучі інструменти, гребінці? Машинки для стрижки волосся їх різновиди? Електроапаратура їх різновид, характеристика? Техніка безпеки під час роботи з інструментом і електроапаратурою?

Слайд 3

Інструменти – це знаряддя праці майстра перукаря, яке застосовується для виконання різних операцій з волосся, в результаті чого воно змінює свій вигляд і стан. Різновиди інструментів Увесь перукарський інструмент можна умовно поділити на 3 групи: інструмент для розчісування волосся; ріжучий інструмент; інструмент для завивки і укладки волосся.

Слайд 4

Гребінці, які використовують у перукарській справі можна умовно поділити на 4 групи: комбіновані гребінці (на робочій поверхні половина - рідких, половина - частих зубців) – використовують при стрижці волосся; гребінці з однорідно розміщеними зубцями (можуть бути або густі зубці, або рідкі) – використовують для різних операцій: З рідкими зубцями – при розчісуванні вологого волосся, при розподілі фарби, при оформленні зачісок; З частими зубцями – при ретельному вичісуванні волосся. гребінці з гострокінечною ручкою («хвостиком») – використовують при розділі на зони, при накручуванні волосся на бігуді та коклюшки, при начісуванні волосся, при моделюванні зачіски (різні модифікації); гребінці зі звичайною ручкою – використовують при фарбуванні волосся, при розчісуванні волосся.

Слайд 5

Слайд 6