X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Хіпі

Завантажити презентацію

Хіпі

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Хіпі Підготувала учениця 11-А класу Проценко Ірина

Слайд 2

Принципи Хіпі: Хіпі - це ненасильство. Хіпі - це вільні люди. Хіппі заперечують суспільство, не визнають влади держави і грошей. Для них не існує законів і традиційних моральних норм. Вони не розуміють, що таке межа і чому її потрібно охороняти. Хіппі знають, для чого йде війна і не беруть участь в ній. Хіппі проти будь-якого вбивства. Вони анархісти.Вони вегани. Вони індивідуалісти. Воліють жити творчими комунами. Вони вважають, що не можна спотворювати природу - звідси довге волосся, природність, натуризм. Вони поважають права слабких. Вони не поділяють дітей (і людей) на "мій" і "чужий", "сильний" і "слабкий" та інше. Вони орієнтовані любити і не керуються в цьому традицією. Вони доброзичливі, їх любов до світу безмежна. Любов - релігія хіпі.

Слайд 3

Субкультура хіпі з'явилася в 60-х роках в Америці як наслідок сильного економічного підйому. Діти з забезпеченого класу отримали можливість замість повсякденного рутинної діяльності займатися чим завгодно. Вони подорожували, співали, малювали, танцювали, писали картини, одночасно перевертаючи уявлення про життя . Як виглядали хіппі? Було кілька стандартних клонів - схожі на Джона Леннона, Дженіс Джоплін, на Джимі Хендрікс, Анджелу Девіс, на індійських садху (святих).

Слайд 4

Хто вони такі і звідки вони взялися? Перше використання слова хіпі зафіксовано в передачі одного з нью-йоркських телеканалів 22 квітня 1964, де цим словом була названа група молодих людей у майках, джинсах і з довгим волоссям, які протестують проти в'єтнамської війни. У той час було популярним сленгове вираз to be hip, що означало «бути в курсі», «просікати». В даному випадку телевізійники використовували слово hippie принизливо, натякаючи на претензії навмисно погано одягнених демонстрантів, які прийшли з передмість Нью-Йорка. Початком руху хіппі можна вважати 1965 рік.

Слайд 5

Основним принципом субкультури було ненасильство. Хіпі носили довге волосся, слухали рок-н-рол, вживали наркотики, жили в комунах (найвідоміша нині комуна знаходиться в Данії - Вільне місто Хрістіанія), подорожували автостопом, захоплювалися медитацією і східною містикою, індуїзмом і даосизмом, багато з них були вегетаріанцями. Оскільки хіпі часто вплітали квіти у волосся, роздавали квіти перехожим і вставляли їх в збройові дула поліцейсь- ких і солдатів, і використовували гасло «Flower Power»,їх стали називати «діти квітів».