X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Харчування підлітків

Завантажити презентацію

Харчування підлітків

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Харчування підлітків Залежно від статі ,віку, ваги, зросту та роду занять змінюється потреба організму в харчових речовинах.Підлітки, які їдять багато фруктів і овочів, відчувають менше психічних проблем, показало австралійське обстеження Починаючи з 1985 року, велика кількість дітей і підлітків, неправильно харчуються і мають діагноз ожиріння,.Крім цього, відзначається збільшення числа дітей, які ведуть пасивний спосіб життя, замінивши активні ігри на свіжому повітрі телевізором і комп’ютером. Від харчування і способу життя безпосередньо залежить не тільки фізичне, але і психічне здоров’я майбутніх поколінь

Слайд 2

Поживні речовини ПОЖИВНІ РЕЧОВИНИ, ЩО МІСТЯТЬСЯ У ПРОДУКТАХ ХАРЧУВАННЯ: МІНЕРАЛЬНІ РЕЧОВИНИ, ВІТАМІНИ, ВУГЛЕВОДИ, ЖИРИ, БІЛКИ, ВОДА.

Слайд 3

Вуглеводи Це основне джерело енергії. Вони також сприяють нормальному перетравленню та засвоєнню жирів і білків.

Слайд 4

Слайд 5

Вода Є обов’язковою складовою більшості продуктів. У деяких продуктах, наприклад огірках, кавунах її дуже багато, а в якихось – мало (наприклад у крупах). За добу людині потрібно випити близько 1,5 л. рідини.

Слайд 6

Мінеральні речовини Потрібні для правильного розвитку всіх систем організму. Кальцій зміцнює кістки та зуби. Фосфор сприяє розумовій діяльності. Ферум допомагає кровотворенню.

Слайд 7

Білки Рослинні або тваринні, є основним будівельним матеріалом для клітин організму. Дитина росте і тому витрачає білки інтенсивніше, ніж доросла людина і відповідно має отримувати їх більше.

Слайд 8

Що таке холестерин ? Перед тим, як обговорювати роль жирів в організмі людини, хочеться відзнач