X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Група: «Еврика»

Завантажити презентацію

Група: «Еврика»

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Група 2.1-2.2

Слайд 2

Група: «Еврика» Девіз : «Дайте нам точку опори і ми перевернемо весь Світ»

Слайд 3

Учасники самоврядування: Президент класу: Фень Карина Староста класу: Пособчук Анастасія Лідер класу: Карпенко Ілля

Слайд 4

Відвідування культурних місць 1) «Виставка квітів-2011». 2) Похід до кінотеатру «Київська Русь» фільм «Вагітний». 3) Відвідування театру на виставу «Наймичка» Т.Г. Шевченка. 4) Екскурсія до державної бібліотеки В.Сухомлинського. 5) Прогулянка по Сирецькому парку. 6) Похід до бібліотеки І. Котляревського. 7) Відвідування музею Великої Вітчизняної Війни. 8) Вистава «Меч Володимира». 9) Музей пожежної справи міста Києва. 10) Гра в боулінг у «Страйку» .

Слайд 5

1) «Виставка квітів -2011».

Слайд 6

3) Відвідування театру на виставу «Наймичка» Т.Г. Шевченка.

Слайд 7

Слайд 8

6) Похід до бібліотеки І. Котляревського.

Слайд 9

8) Вистава «Меч Володимира».

Слайд 10

9) Музей пожежної справи міста Києва. Мало хто знає, що найбільша пожежна частина в Європі, перебуває не де-небудь, а в Києві. І що цікаво, при цій пожежної частини № 25 знаходиться незвичайний музей, який дає всім бажаючим унікальну можливість познайомитися з історією і сучасністю однією з найбільш відважних професій. Тут можна побачити перші пожежні автомобілі, як розвивалася техніка, дізнатися як розвивалася техніка пожежогасіння за останній більш ніж сторічний період.