X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
"Ефірні масла"

Завантажити презентацію

"Ефірні масла"

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Ефірні масла Клюкіна 11-А

Слайд 2

Ефірні масла або пахощі - це клас летючих органічних сполук, одержуваних з ефіроолійних рослин володіють характерним запахом і пекучим смаком. 

Слайд 3

Величезна різноманітність хімічних компонентів, що становлять кожне ефірне масло, і визначає їх унікальну дію на організм. Двох абсолютно однакових по своїй дії масел в природі не існує. Але існують і такі рослини, які ефіроолійними не є.

Слайд 4

Ефірне масло надає в цілому таку ж дію на організм, як і рослина, з якого його одержують. Але в ряді випадків дію ефірної олії може бути набагато сильніше. І вже абсолютно точно, що ефірні масла роблять більш ефективний вплив на психіку людини, ніж лікарські трави.

Слайд 5

Дивовижне вплив ароматів відмітили і успішно використовували ще стародавні єгиптяни. Греки продовжили дослідження в галузі ароматерапії, відкрили нові методи застосування масел в медичних цілях, актуальні і в сучасній практиці. Римляни базували свої знання на досягненнях греків.

Слайд 6

У 1904 році у Франції в лабораторії хіміка Рене Гаттенфоса стався вибух. Вогнем хіміку обпалило руки, він сунув їх у банку з лавандовим маслом і був вражений ефектом: біль швидко пройшла, опіки зажили, навіть не залишивши шрамів. Саме так він познайомився з цілющим властивістю ефірних масел, які під час першої світової війни стали широко використовуватися при хірургічних операціях.

Слайд 7

Ефірні олії, як з'ясувалося, прискорюють процес регенерації клітин, що сприяє швидкому загоєнню ран, лікують запалення. Ефірні масла заглушають біль при ревматизмі та артриті. Рослинні ароматичні речовини позитивно впливають на серцево-судинну систему. Вони стимулюють нервову систему, вимикають нервове напруження, знімають стресові стани. Ефірні олії здатні підвищувати антиоксидантну активність крові і перешкоджати накопиченню в організмі вільних недоокислених продуктів, протидіяти їх неблагополучному впливу на організм.