X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ

Завантажити презентацію

ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Місто Могилів-Подільський Південні Ворота Поділля засноване в 1595 році волоським феодалом Ієремієм Могилою «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 2

Енергетична стратегія у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів створювалась у співпраці з Проектом «Реформа міського теплозабезпечення» (USAID), та Проектом «Фундації ПАУСІ» спільно з Асоціацією «Енергоефетивні міста України», спеціалісти яких виступили у ролі консультантів, організаторів серій навчально-тренінгових програм у Польщі та Україні у кращих сертифікованих тренінгованих центрах. Передумовами для визначення енергетичних цілей стало: «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 3

Зростання видатків на енергоспоживання з міського бюджету «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 4

РОЗПОДІЛ ВИДАТКІВ БЮДЖЕТУ НА ЕНЕРГОРЕСУРСИ У МІСТІ (2007-2009 рр.) «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 5

Для того, щоби забезпечити успішний хід процесу та підтримати рух, який зобов’язує місто досягнути поставлених цілей, важливо було отримати достатні повноваження та підтримку на найвищому політичному рівні. «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» На даному етапі було розглянуто ряд національних стратегічних документів стосовно енергозбереження та енергоощадності, водночас розроблено та затверджено місцеві плани дій. Розпорядженням міського голови було впроваджено режим жорсткої економії водо-, електро-, тепло- та газокористування в приміщеннях бюджетної сфери.

Слайд 6

Закон України «Про енергозбереження» від 01.07.1994 року №74/94-ВР із змінами; Розпорядження Президента України «Про заходи щодо забезпечення енергетичної безпеки України»; Указ Президента України «Про рішення Ради національної безпеки і оборони України від 30 травня 2008 року «Про стан реалізації державної політики щодо забезпечення ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів»; Програми енергозбереження в житлово-комунальному господарстві та бюджетних установах міста Могилева-Подільського на 2008 -2012 рр.; Розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 року №466-р «Про виробничі заходи щодо зменшення обсягів споживання енергетичних ресурсів у бюджетній сфері»; Розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 лютого 2009 року №159-р «Деякі питання реалізації державної політики у сфері ефективного використання паливно-енергетичних ресурсів» НАЦІОНАЛЬНІ МІСЦЕВІ СТРАТЕГІЧНІ ДОКУМЕНТИ рішення 49 сесії 5 скликання від 04.09.2009 року № 872 “Про затвердження комплексної Програми енергозбереження м. Могилева-Подільського Вінницької області на 2009-2012 роки»; рішенням 55 сесії 5 скликання від 17.12.2009 року № 974 “Про схвалення Концепції запровадження системи енергетичного менеджменту у м. Могилеві-Подільському” рішення 55 сесії 5 скликання від 17.12.2009 року № 942 “Про затвердження Програми “Енергетична стратегія та першочергові заходи у сфері ефективного використання енергетичних ресурсів міста Могилева-Подільського” розпорядження міського голови від 08.10.2009 року № 311- р “Про створення постійно діючої комісії з питань енергозбереження та енергетичної стратегії” розпорядження міського голови від 24.02.2010 року № 55-р “Про впровадження режиму жорсткої економії водо-, електро-, тепло- та газокористування в приміщенні міської ради та в закладах освіти, охорони здоров’я, культури м. Могилева-Подільського” СТОСОВНО ЕНЕРГОЗЕБЕРЕЖЕННЯ ТА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 7

Мета та завдання: Раціональне витрачання бюджетних коштів на придбання енергоресурсів; Оптимізацію структури споживання енергоресурсів; Залучення інвестицій у процеси енергоефективної модернізації будівель; Формування ощадливої поведінки споживачів енергетичних послуг. КРОКИ, ЯКІ ПРИВЕДУТЬ ДО ПОЛІПШЕННЯ СИТУАЦІЇ. Створення системи енергоменеджменту у місті: Основна мета: системний аналіз існуючого стану енергетичних ресурсів, розробка і реалізація заходів з енергоефективності «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 8

Розпорядження міського голови від 30.12.2009 р. № 424-р “Про створення системи моніторингу споживання енергоресурсів у закладах освіти, охорони здоров'я, культури м. Могилева-Подільського” В мотиваційній частині задекларували започаткування щодобового (щотижневого, щомісячного) моніторингу споживання Вибудували організаційну структуру на чолі якої знаходитись енергоменеджер Визначили персональну посадову відповідальність керівників бюджетних установ за організацію процесу на місцях Розпорядження було доведено до всіх керівників бюджетних установ «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» Необхідно щоб кожен чітко зрозумів свою роль та відповідальність

Слайд 9

Впровадження енергетичного менеджменту: Детальний аналіз енергоспоживання в кожній з бюджетних будівель за останні 2-3 роки. Розробка “енергетичного паспорта” Розробка лімітів на споживання енергії установами (будівлями), контроль за їх дотриманням Моніторинг споживання енергії установами (будівлями) Мотивація персоналу і керівництва установ до економії і раціонального споживання Розширення та вдосконалення системи, посилення контролю ПОДАЛЬШІ КРОКИ «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 10

«ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» Проведення інвентаризації базового рівня викидів СО2 на своїй території; Підготовити та представити План Сталого Енергетичного розвитку, схвалений місцевою радою; Просувати ідеї сталого енергетичного розвитку серед місцевої громади, шляхом проведення різноманітних заходів щодо формування суспільної енергоощадної поведінки у населення та проведення Місцевих Днів Енергеії в місті. ПОДАЛЬШІ КРОКИ

Слайд 11

17.12 2009 року на 55 сесії 5 скликання Могилів-Подільською міською радою прийнято рішення про підтримку план дій Європейського Союзу з енергоефективності і захисту довкілля, реалізуючи потенціал і пропозицію приєднатися до ініціативи “Угода Мерів” УГОДА МЕРІВ У рамках офіційного візиту до Брюсселя міський голова прийняв участь у церемонії підписання «Угоди Мерів», яка відбулась в Європейському Парламенті 4 травня 2010 р. Підписанти Угоди Мерів беруть на себе добровільні зобов'язанню випередити загальноєвропейські вимоги ЄС стосовно зменшення до 2020 року на 20% викидів С02, скорочення на 20% споживання енергоресурсів і в тому числі перехід на альтернативні види палива. Угода Мерів - ініціатива Європейської Комісії, яка має на меті об'єднати європейські місцеві органи влади (муніципалітети) в добровільне утворення задля спільної боротьби з глобальним потеплінням. «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 12

Обладнання системи «Екобіотех» в дитячому садочку, дана система здійснює опалення за рахунок електроенергії із використанням акумуляторів тепла, що дозволяє удвічі знизити витрати на енергоносії за рахунок використання нічного тарифу на електроенергію «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» Впровадження енергоефективних технологій в місті Установлення 1 акумулятора тепла з об'ємом теплоносія 12 м. куб., та потужністю 80 кВт/год. дозволять накопичити необхідну кількість носія по пільговому тарифу для денного та вечірнього використання, на протязі 17годин.

Слайд 13

Акумулятори теплової енергії розміщуються на відкритому повітрі безпосередньо біля об’єктів опалення та гарячого водопостачання. Нагрів теплоносія відбувається переважно в нічний час з 23.00 до 06.00 по пільговій вартості 0,12 грн./кВт. В денний час працює лише насос малої потужності для подачі теплоносія в систему опалення. Надійна теплоізоляція дозволяє зберігати високу температуру теплоносія тривалий час. «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Слайд 14

Впровадження енергозберігаючих технологій шляхом встановлення електронних регуляторів теплоносія з компенсацією по погоді. Проблемою економічності роботи системи опалення в багатьох випадках є вибір оптимального співвідношення між температурою навколишнього середовища та витратами тепла на приміщення. Дуже часто теплопостачальні організації не встигають реагувати на швидкі зміни погодних умов. І тоді ми спостерігаємо наступну картину: на вулиці тепло, а радіатори опалення працюють на всі 100%. «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» Встановлення електронних регуляторів теплоносія надасть можливість зекономити взимку 7-15% теплової енергії, а в весняно-осінній період- 50-60%. В цілому загальна усереднена економія тепла за весь опалювальний період становить 35-40%, а враховуючи кліматичні умови нашого міста ця цифра значно зросте.

Слайд 15

Застосування теплових насосів Естетичність споруд і прилеглих територій Відсутність техногенного навантаження на довкілля та плати за шкідливі викиди Скорочення затрат і часу на технічне обслуговування та утримання системи постачання гарячої води і теплової енергії Зменшення ризиків пожежо- і вибухо-небезпечності . «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ» Питання, які вивчаються… Бездамбові малі гідроелектростанції Екологічно чистий проект Не змінюється русло річки Вільне переміщення річної фауни та флори Простий та швидкий монтаж Простота обслуговування Швидка окупність

Слайд 16

Дякую за Вашу увагу ! «ДВІ КРАЇНИ-ОДНА ПРОГРАМА ЕНЕРГООЩАДНОСТІ»

Завантажити презентацію

Презентації по предмету Різне