X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дослідження товару

Завантажити презентацію

Дослідження товару

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Презентація на тему: “ Дослідження товару ” Виконала студентка групи ФБС-511 Чопенко Ю.М. Черкаси 2012

Слайд 2

Винахід йогурту приписують стародавнім тюркам, які називали його "білим киснем". Український ринок йогуртів почав формуватися іноземними виробниками на початку 1990-х років, так як виробництво цього продукту потребує значних інвестицій. Тоді вітчизняні підприємства не були готові до виробництва йогуртів. У 2007 р. в Україні виробництво йогуртів склало близько 165 тис. т. З них дві третини - питні, третина так звані в'яжучі або густі йогурти.

Слайд 3

Найближчі замінники йогурту

Слайд 4

Слайд 5

Компанія «Вімм-Білль-Данн» - лідер ринку молочних продуктів і дитячого харчування в Росії і один з провідних гравців ринку безалкогольних напоїв в Росії і країнах СНД. «Вімм-Білль-Данну» належить більше 35-ти переробних заводів в Росії, на Україні і в Центральній Азії. На цих підприємствах і в торговельних філіях ВБД працюють в цілому більше 18 тис. чоловік. 1992 «Вімм-Білль-Данн» вперше в Росії випустив соки в пакетах. 1993 «Вімм-Білль-Данн» вперше в Росії почав виробництво йогуртів. 1994 Створив перший російський соковий бренд - J7 1997 Почав випуск високоякісних традиційних молочних продуктів під маркою «Будиночок в селі». 1998 Першим у світі почав індустріальне виробництво ягідних морсів по старовинним російським рецептам. Історія : 1999 Запустив у виробництво біо-кефір Bio-Max. Марка Bio-Max - це перша в Росії спеціалізована марка збагачених молочних продуктів. 2000 Почав випуск молочних продуктів під маркою «Веселий молочник». «Вімм-Білль-Данн» почав набувати заводи за кордоном - на Україну і в Центральній Азії. 2001 Першим в Росії створив соково-молочний напій - «Мажітель». 2002 Став першою російською харчовою компанією, що розмістила свої акції на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE). 2003 Почав випуск «Ламбера» - першого російського сиру, успішно конкурує на ринку з європейськими сирами. 2007 Першим в Росії вивів на ринок функціональні молочні продукти, спеціально призначені для підтримки краси. 2008 Лінійка продуктів дитячого харчування «Агуша» доповнено сухими молочними кашами та сухими молочними сумішами для грудних дітей.

Слайд 6

Основними конкурентами компанії “ВІММ-БІЛЛЬ-ДАНН “ є :