X Код для використання на сайті:
Ширина px

Скопіюйте цей код і вставте його на свій сайт

X Для завантаження презентації, скористайтесь соціальною кнопкою для рекомендації сервісу SvitPPT Завантажити собі цю презентацію

Презентація на тему:
Дії людини в екстремальних ситуаціях

Завантажити презентацію

Дії людини в екстремальних ситуаціях

Завантажити презентацію

Презентація по слайдам:

Слайд 1

Дії людини в екстремальних ситуаціях

Слайд 2

Кожна людина в побуті, на роботі, на природі може потрапити в такі ситуації, для яких притаманна несподіваність, тривалість та інтенсивність впливу несприятливих факторів навколишнього середовища, а іноді наявність загрози самому життю . Такі ситуації називають екстремальними, тому що вони виходять за межі звичайних.

Слайд 3

Люди, які опинилися в зоні катастрофи або стихійного лиха, тобто в екстремальних умовах, підлягають впливу різноманітних психотравмуючих факторів, що обумовлені загрозою для життя Вони відчувають значні емоційні перевантаження, що можуть призводити до розвитку у них різноманітних захворювань.

Слайд 4

Людина опиняється в екстремальних ситуаціях з різних причин, але частіше за все, це відбувається з власної вини - як результат відсутності досвіду безпечної поведінки в природному та соціальному середовищі або зневага до норм, правил безпеки, непередбачливості або легковажності. В результаті, опинившись у незвичному становищі, коли потрібні рішучі дії, люди виявляються зовсім безпомічними.

Слайд 5

Перегрівання Перегрівання голови на сонці може призвести до сонячного удару. Перші ознаки сонячного удару — почервоніння обличчя і сильний головний біль. Потім з’являються нудота, запаморочення, потемніння в очах і блювота. Людина втрачає свідомість, у неї з’являється задишка, послаблюється діяльність серця.